Junior manager Online marketingu

BRASTY GROUP s.r.o.

Místo práce
Na Střelnici, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc+ čtvrtletní bonusy, mimořádné odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíš se v online marketingu jako ryba ve vodě, máš velké zkušenosti v oboru a chceš se někde pořádně prosadit ?
Pokud by Tě zajímala práce v e-commerce v jednom z největších olomouckých eshopů, tak ANO, jsi na správném místě ! Třeba právě Ty jsi naší vysněnou posilou!

Jsme tým mladých, pozitivně smýšlejících lidí, kteří provozují internetový obchod zaměřený na módní zboží (hodinky, parfémy, kosmetika, šperky). Jsme ryze česká společnost se sídlem v Olomouci. Denně expedujeme více než 1000 objednávek do desíti zemí Evropy s další chystanou expanzí na jih a západ Evropy. V posledních letech pravidelně sbíráme ocenění od našich zákazníků a renomovaných asociací. Dlouhodobě držíme více než 98% kladných hodnocení. Naším hlavním cílem je vytvořit nákupní galerii zaměřenou na módu, nabízet produkty v celé Evropě a být jednou z nejsilnějších značek mezi internetovými obchody.

Co budeš dělat:

podílet se na celkovém chodu marketingu
spravovat a rozvíjet on-line platformy
sledovat a ovlivňovat KPI napříč celým marketingem
zadávat, vyhodnocovat a reportovat výsledky jednotlivých kampaní v jednotlivých zemích
řídit a podílet se na projektech v rámci oddělení marketingu i celé společnosti

Co je k práci potřeba:

zkušenost v online marketingu
analytické schopnosti
znalost Google Analytics
znalost typů on-line reklamy, specifik jednotlivých formátů, přehled o médiích
dobrou orientaci v moderním on-line marketingu
pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, proaktivitu, entuziasmus, hlavu plnou nápadů

Následující zkušenosti jsou plus, ale rozhodně ne podmínkou:

email marketing – řízení a vyhodnocování kampaní, mailkit, NPS, personalizace e-mailů
SEO – anylýza klíčových slov, linkbuilding, content marketing
tvorba, správa a optimalizace PPC kampaní – Adwords, Sklik, Criteo, Adform, Youtube
kampaně na sociálních sítích – Facebook, Instagram
affiliate marketing

Co u nás určitě najdeš:

časovou flexibilitu, možnost seberealizace, kariérní růst
pocit, že nám na Tobě záleží
možnost uplatnit uplatnit své nápady
příležitost pro osobní i pracovní rozvoj
partu spolupracovníků plnou přátelských lidí
nápoje a občerstvení na pracovišti
kanceláře kousek od centra Olomouce

Co u nás určitě nenajdeš:

byrokratické řízení firmy ve stylu nadnárodních korporací
pomalé a neefektivní smýšlení
nedostatek příležitostí

Nástup možný ihned.

Těšíme se na Tebe !

Zaměstnanecké výhody, benefity

Více dnů dovolené, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy/školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce ....

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Internetová nákupní galerie parfémů, hodinek, šperků a kosmetiky.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4019641  Datum zveřejnění: 31.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc