Hľadáme pre náš renomovaný podnik čašníkov/We are looking for our famous company for waiters

Brauereigasthof Aying Franz Inseklammer KG

Miesto práce
Zornedinger Straße, Aying, Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste si v Nemecku vybudovať Vašu budúcnosť? Hľadáme pre náš renomovaný podnik čašníkov, ktorí sú motivovaní a chcú si rozšíriť pracovné skúsenosti a interkultúrny horizont.

• Začínajúci plat 1.500,00€ netto
• Dostanete signážny bonus vo výške 500,00€ pri podpísaní zmluvy
• Výhodné ubytovanie v pešej blízkosti, jedlo a pitie zadarmo
• Pracujete tam, kde iní dovolenkujú: v jednej z najkrajších častí Bavorska, len 20 km od Mníchova (veľmi dobré vlakové spojenie)
• 5-dňový pracovný týždeň pri 40-hodinovom pracovnom týždni, 36 dní dovolenky za rok
• Znalosti nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

Do you want to create a new future for your self in Germany? We are looking for our famous company for waiters, who are motivated and want to expand their professional horizons internationally.

• Beginning salary starting 1.500,00€ net
• Signing Bonus 500,00€ once the contract is signed
• Cheap accommodation in a walking distance to the workplace, free food and drinks
• You work where others spend their holidays : in one of the most beautiful parts of Bavaria, only 20 kilometers from Munich (very good train connection)
• 5 days / 40 Hours working week, 36 days vacation
• German or english speaking skills are required

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

August und Maria Restaurant
ID: 3759542  Datum zveřejnění: 10.9.2019