Obchodný manažér pre oblasť hydraulických a pneumatických systémov

BRC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od praxe a skúseností uchádzača. K mzde je stanovená variabilná zložka v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi? Máš v sebe obchodný talent podložený technickými základmi? Preferuješ príjemný menší kolektív s rodinnou atmosférou? Tak potom si ten správny človek pre nás. Z dôvodu rastu spoločnosti rozširujeme tím obchodníkov.

Tvojou úlohou bude:
* Plnenie obchodného plánu v regióne
* Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, navrhovanie technických riešení pre zákazníkov
* Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu
* Spracovanie cenových ponúk
* Reportovanie obchodných výsledkov konateľovi spoločnosti

K práci dostaneš:
Služobný automobil
Služobný mobilný telefón
Odborné zaškolenie

Príjemné a podporujúce pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti
Možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
Odmeny na základe obchodných výsledkov spoločnosti
13. a 14. plat na základe výsledkov spoločnosti

* Vopred ďakujeme za Vaše životopisy, prosíme uchádzačov, aby reagovali, ak spĺňajú požadovanú kvalifikáciu na danú pozíciu.
* Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách, prvé stretnutie online, druhé osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Potrebné čiastočné znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky
Komunikačné zručnosti
Schopnosť samostatného riešenia problémov v teréne

Sme certifikovaný distribútor Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. Poskytujeme služby v oblasti vývoja, výroby, montáže a servisu hydraulických a pneumatických obvodov, zariadení a mechanizmov. Našim skúsenostiam už viac ako 15 rokov dôverujú ako slovenské tak aj zahraničné výrobné spoločnosti, ktoré oceňujú špičkovú kvalitu a vysokú spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4210610  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac