Míchač/Mísič

BREADWAY a.s.

Místo práce
Vlastibořská, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
domluvou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci, která Vám bude „vonět“? Chcete za sebou vidět dobře odvedenou práci?
ANO? Do našeho týmu sháníme šikovného a spolehlivého Mísiče směsí.

Jaká práce na Vás čeká?
• Budete zajišťovat dodržování receptur, technologických postupů a míchání pekařských směsí
• Zodpovídáte za přípravu a kontrolu směsí pro mísení
• Vaším úkolem bude i vedení příslušné dokumentace

Proč se k nám hodíte právě Vy?
• Jste pečlivec se smyslem pro spolehlivost
• Nevadí Vám 2 směnný provoz (PO – PÁ, 12-ti hodinové směny)
• Chcete pracovat v moderní pekárně, využívající špičkového vybavení
• Počítač pro Vás není španělská vesnice

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co za to nabízíme?
• Zaměstnání na HPP na dobu NEURČITOU
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Skvělá dopravní dostupnost – 10 minut autobusem z Černého Mostu (linka 220)
• Možný zvýhodněný tarif na volání
• Pečeme tu společně – kvalitní zaučení je tedy základní surovina
• Velmi zajímavé mzdové hodnocení
• Nástup dle domluvy

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte se zasláním svého životopisu a přidejte se k naší pekařské rodině.
Personální oddělení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3755854  Datum zveřejnění: 5.9.2019