35 000 - 50 000 CZK

Servisní technik / Údržba

BREADWAY a.s.

Místo práce
Vlastibořská 2790/4, Praha 20, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Na starost dostanete výrobní, plně automatizované linky, o které budete pečovat a zajišťovat jejich bezproblémový chod (elektro, chlazení, vzduchotechnika, mechanické závady)
• Budete nastavovat, upravovat a kalibrovat řídící systémy zařízení tak, aby byl provoz výroby plynulý a kvalitní
• Kolegové z výroby se na Vás budou obracet v případě závad zařízení
• Spolupracujeme i s externí servisní firmou, pokud bude závada závažná, budete mít na starost komunikaci s touto společností
• Čas od času Vás vyšleme na „nákupy“ pro nezbytné součástky potřebné k servisu a údržbě našich linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na HPP na dobu NEURČITOU (možnost i na vedlejší úvazek, formou brigády nebo na IČO)
• Odpovídající mzdové ohodnocení – domluvou, dle Vašich schopností a zkušeností
• Osobní prémie až do výše 5.000,-Kč/měsíčně, podle Vaší šikovnosti
• K pozici nabízíme firemní auto i pro soukromé účely
• Parkoviště pro auta hned u firmy
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí, kde se rozhodně nesedřete

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte chuť do práce a elán učit se novým moderním technologiím
• Chcete pracovat v moderní hale s pohodovými kolegy
• Vítáme předchozí zkušenost s výrobními linkami (je výhodou, nikoliv podmínkou)
• Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. (je výhodou, nikoliv podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Vlastibořská 2790/4, Horní Počernice
193 00 Praha 9

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Štefková
E-mail: poslat životopis
ID: 3781002   Datum zveřejnění: 7.10.2019