Vedoucí týmu v pekárně - i pro zatím nepekaře! :)

BREADWAY a.s.

Místo práce
Vlastibořská 2790/4, Praha 20, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci, která Vám bude vonět? :)

Do našeho mladého týmu v moderní pekárně sháníme šikovného a spolehlivého kolegu na pozici Leader balení pečiva.

Co Vás čeká?

Vedení menšího týmu pracovníků
Kontrola kvality konečných výrobků
Kontrola kvality balení
Označování beden, určených k distribuci, jejich označování, štítkování
Organizace práce týmu pracovníků
Motivace podřízených pracovníků

Co od Vás potřebujeme?

Ideálně máte za sebou zkušenost s vedením jiných osob, případně se jako rozený vůdce cítíte a hledáte příležitost to ukázat :)
Jste samostatná/ý, spolehlivá/ý a zodpovědná/ý
Máme nepřetržitý směnný provoz (to znamená směny 12 hodin den i noc), ale je stabilně nastavený, a proto budete mít přes týden pár dnů volna a bez problémů si naplánujete i lékaře nebo jiné pochůzky.
Nemáte s pečením zkušenosti? To vůbec nevadí! Nezkušené rádi zaučíme, pečeme tu všichni společně :)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a přidejte se k naší pekařské rodině!

Veronika Krejčová

730 899 920

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní mzda 35.000 až 37.000 hrubého
Zaměstnání na dobu neurčitou
Naše skvělé a čerstvé pečivo Vám bude určitě také chutnat :)
Příjemné a přátelské pracovní prostředí a fajn šéf, který vždy pomůže
Skvělá dopravní dostupnost – 10 minut autobusem z Černého Mostu (linka 220)
Parkovat lze přímo v areálu
Pokud doporučíte nového kolegu, nemine Vás odměna
Stravenky
Termín nástupu ihned

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4130538  Datum zveřejnění: 27.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc