Skladník 19 000-25 000 kč měsíčně + až 3 000 kč bonusy, zálohy mzdy každý den!

Brigádník s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost Sportisimo hledáme brigádníky do skladu se sportovním vybavením. Vaší náplní práce bude manipulace se zbožím na oddělení příjmu, expedice a práce se čtečkou.

Čeká na vás mzda 112 Kč/hod. + lákavé bonusy, možnost přesčasů, firemní svoz zdarma a v případě zájmu také výplata poloviny mzdy ihned po směně.

Konkrétní činnosti:
- Příjem zboží pomocí čtečky (praxe výhodou, ne podmínkou – rádi vás zaučíme)
- Naskladnění a vyskladnění zboží
- Kompletace zakázek
- Manipulace se zbožím
- Vychystávání a balení objednávek

Místo výkonu práce:
Rudná u Prahy (firemní svoz zdarma)

Požadujeme
- Věk minimálně 18 let
- Znalost češtiny na velmi dobré úrovni (mluvený projev)
- Výpis z rejstříku trestů starý max. 1 měsíc

Nabízíme
- 112 Kč/hod. hrubého + bonusy ve výši až 3 000 Kč za dobře odvedenou práci
- Směny krátký/dlouhý týden, možnost práce přesčas
- Možnost zálohy mzdy ve výši 50 % ihned po směně
- stravenky za každou odpracovanou 8-12 hodinovou směnu
- 10% příplatek za práci o víkendu, 100% příplatek za svátky
- Dlouhodobá brigáda na DPČ, při vzájemné spokojenosti možnost přechodu na HPP
- Firemní svoz z Prahy, Berouna či Králova Dvora ZDARMA
- Možnost rekvalifikace na VZV (platové navýšení)
- Při vzájemné spokojenosti možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nadnárodní společnost Sportisimo

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura práce

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3191908  Datum zveřejnění: 19.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 25 000 Kč/měsíc