Hľadáme skúsených skladníkov, obsluchovačov strojov, pekárov, priemyselných mechanikov a podnikových elektrikárov do potravinárskej výroby

BRUNI POLKE Zeitarbeit Nord GmbH

Miesto práce
Thüringen, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
13,32 - 15,9 EUR/hod.Zamestnanci budú mať hradené ubytovanie (zariadené byty alebo apartmány) + cestovné vo výške 100 €. Uchádzači s dobrou znalosťou nemeckého jazyka budú posudzovaný individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník:

- príjem a zaskladnenie tovaru
- balenie balíkov na páskovacom stroji, balenie paliet
- práca so skenerom na základe objednávok a dodacích listov
- výdaj tovaru fyzickým osobám i kuriérom
- práca s PC a systémom evidencie
- práca s vysokozdvižným vozíkom

Pekár:

- spracovanie surovín (pečenie, miešanie, varenie, tvarovanie)
- váženie a príprava surovín podľa výrobných dávok a receptúr
- dodržiavanie receptúr a postupov
- trojzmenná prevádzka

Obsluhovač strojov:

- obsluha a nastavovanie výrobnej linky

Podnikový elektrikár:

- dohľad nad fungovaním elektrických strojov, prístrojov a zariadení v
prevádzke
- zabezpečovanie dennej údržby a opravy elektrických strojov a
zariadení
- zabezpečovanie preventívnej údržby
- uvádzanie nových zariadení do prevádzky
- dohľad nad vybavením zariadení príslušnými protokolmi
- dohľad nad čistotou elektrických rozvádzačov

- stabilná práca
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- zmluva na dobu neurčitú
- 25 - 30 dní dovolenky za rok
- hradené ubytovanie (pekne zariadené byty a apartmány)
- ubytovanie v blízkosti firmy
- hradené cestovné do výšky 100 € (na dochádzanie do práce)
- odmeny
- príplatky za zmennosť, víkendy a sviatky
- kontaktná osoba (disponent)
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- poskytujeme pracovné oblečenie
- možnosť záloh - po odpracovanom týždni
- prémia za odporučenie nového zamestnanca

Tešíme sa na uchádzačov o prácu, ktorí majú chuť pracovať, sú flexibilní a majú záujem dlhodobo pracovať v Nemecku.

- nástup možný ihneď
- auto na prepravu do práce podmienkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Prosperujúca nemecká firma, ktorá je lídrom vo výrobe potravín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Pekár, obsluha strojov, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba potravín, obsluha strojov, elektrikár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obore, alebo produkcii veľkou výhodou
- zdravotný preukaz výhodou, nie podmienkou

BRUNI POLKE Zeitarbeit Nord GmbH - 30 ročná tradícia.

BRUNI POLKE Zeitarbeit Nord GmbH poskytuje už 30 rokov prácu viac ako 300 zamestnancom ako personálna agentúra. Ponúkame prácu vo všetkých oboroch – za atraktívnych podmienok, s príkadnými sociálnymi benefitmi a možnosťou rozvoja vašej vašej profesnej kariéry.

Tešíme sa na všetkých uchádzačov o prácu.

Sledujte nás na: https://www.polke-zeitarbeit.de

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4387445  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,32 EUR/hod.