Reagujte bez životopisu

Obchodní konzultant pro oblast Mikulovsko, Znojemsko

BS vinařské potřeby s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

min. středoškolské vzdělání
praxi v oboru, znalost vinařské problematiky výhodou
příjemné a reprezentativní vystupování, komunikativnost
zodpovědnost, spolehlivost
znalost práce na PC (MS Office, Internet),
znalost účetního systému ESO9 výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavé a perspektivní zaměstnání na HPP
profesionální vedení, firemní vzdělávání
zázemí silné obchodní společnosti, přátelský kolektiv
odpovídající finanční ohodnocení, mzda 25 000 - 40 000 Kč
firemní benefity: příspěvek na stravování, telefon, sick days
firemní telefon, notebook
služební automobil

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost BS vinařské potřeby je jednou z nejvýznamnější obchodních firem v oblasti vinařských potřeb a služeb pro vinařství s vlastní sítí prodejen.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3804160  Datum zveřejnění: 6.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 40 000 Kč/měsíc