Specialista/ka plánování výrobního materiálu

BTL Medical Technologies s.r.o.

Místo práce
Křižíkova 1489, Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Denní komunikaci s externími i interními partnery ohledně plánování a skladování materiálu (operativní a strategický nákup, výrobní plánování, výroba, materiálové plánování v Bulharsku atd.)
*Monitorování a kontrolu dostupnosti nakupovaných materiálů a jejich skladových zásob
*Zodpovědnost za dodávky materiálu včas pro výrobní zakázky
*Sledování a kontrola dodávek strategického materiálu z dlouhodobého hlediska
*Plánování objednávek materiálu z pohledu optimálních termínů dodání, minimálních skladových zásob, kritických dodávek
*Přípravu pravidelných přehledů o chybějících materiálech z krátkodobého a dlouhodobého hlediska
*Organizaci přepravy dodávek materiálu mezi Benešovem a Bulharskem
*Zadávání a správa dat v ERP systému
*Zlepšování procesů plánování a skladování, proaktivní přístup k hledání řešení a optimalizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
*Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
*Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
*Bezvadné kolegy, se kterými si užijete i spoustu zábavy
*5 týdnů dovolené
*4 dny zdravotního volna
*Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
*Odměnu za doporučení nového zaměstnance
*Roční bonus
*Věrnostní odměnu dle odpracovaných let ve společnosti
*Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
*Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
*Firemní akce (vánoční večírek, grilovačka prasete, různé teambuildingy v rámci jednotlivých oddělení atd.)
*Výborná dostupnost - Benešov (cca 10 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží; možnost parkování); Praha (kousek od metra B a stanice tramvají)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Prokazatelnou praxi 2 – 3 roky na obdobné pozici
*Znalost AJ (schopnost dorozumět s kolegy z pobočky v Bulharsku)
*Výborná znalost Excelu nebo ERP systému pro plánování materiálu
*Analytické myšlení, systematičnost a schopnost dotahovat věci do konce
*Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BTL je výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme česká společnost s mezinárodním působením.

Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.
ID: 4263747  Datum zveřejnění: 18.2.2022