Manažér železničnej prepravy

Budamar Logistics, a.s.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika, Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
- dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás logistika, operatíva, dynamika? Radi cestujete a neprekážalo by vám časom sa usadiť aj v Nemecku? Hľadáte stabilného zamestnávateľa, ktorý dosahuje dlhodobo výborné výsledky vďaka komplexnosti svojich služieb, inováciám a samozrejme tímu najlepších kolegov?

Nemáte žiadne skúsenosti v železničnej doprave alebo logistike?
Nie je problém, zaučíme vás.
Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Sme jednou z najsilnejších zasielateľských spoločností na Slovensku a ako člen skupiny BUDAMAR GROUP zároveň najväčšou zasielateľskou a logistickou skupinou v regióne strednej Európy.

V súčasnosti obsadzujeme pozíciu Manažéra železničnej prepravy s perspektívou uplatnenia v našej nemeckej dcérskej spoločnosti, ktorý bude zodpovedný najmä za:

- koordináciu a organizáciu železničných prepráv zverenej komodity od dopytu až po doručenie zákazníkovi
- spracovanie dopytov železničných prepráv od jednotlivých zákazníkov
- vytváranie kalkulácií a cenových ponúk v zmysle interných predpisov a procesov spoločnosti
- príprava podkladov pre uzatvorenie zmluvných vzťahov
- zabezpečenie plynulého chodu jednotlivých prepráv a operatívne riešenie vzniknutých problémov
- získavanie spätnej väzby od zákazníkov a hodnotenie poskytovaných služieb
- komunikáciu s dopravnými a prepravnými spoločnosťami
- preberanie avíz
- posudzovanie a riešenie reklamácií
- reporting

Pracovná pozícia je spojená s pravidelnými služobnými cestami, najmä do Nemecka a Slovenska.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pravidelné odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom pracovnom prostredí s bezproblémovým parkovaním
- príspevok na dovolenky, kultúru a šport
- nadštandardný príspevok na stravovanie
- jazykové vzdelávanie v sídle spoločnosti
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- klubová karta do fitnescentra

Informace o náboru

Pri zasielaní Vašich materiálov prosíme uviesť písomný súhlas s ich spracovaním v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetky zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- skúsenosti na podobnej pracovnej pozícií sú výhodou
- nemecký jazyk– aktívna znalosť, denná komunikácia
- znalosť iných cudzích jazykov výhodou
- znalosť železničného prostredia, trhu a komodít výhodou
- obchodnícke zručnosti, prozákaznícka orientácia
- ochota cestovať
- samostatnosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Akciová spoločnosť s medzinárodnou účasťou so zameraním na poskytovanie komplexných zasielateľských služieb v oblasti cestnej, železničnej, intermodálnej a multimodálnej prepravy, vlastniaca súkromného železničného dopravcu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Staníková
E-mail: poslat životopis
ID: 4465219  Datum zveřejnění: 11.11.2022