Výpomoc na recepci

Buddha-Bar Hotel Prague

Místo práce
Jakubská 8, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.08.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodné kolegy na pozici výpomoc na recepci na DPP/DPČ.

Pracovní doba: 11,5 hod. směny, denní i noční provoz
Nástup možný od 01.08.2021 nebo dohodou

- poskytování služeb hotelové recepce (check-in/out, concierge, základní administrativa)
- zajištění maximálního servisu hostům
- práce s hotovostními i bezhotovstními platbami
- spolupráce s ostatními odděleními hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- zaměstnanecké stravování za zvýhodněnou cenu
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a skvělý tým

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

0

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost AJ, další světový jazyk výhodou
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- příjemné a reprezentativní vystupování
- znalost práce s PC – MS Office, Excel
- zkušenosti z recepce výhodou
- poctivost, spolehlivost, flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- zkušenosti s prací nočního auditora výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pětihvězdičkový butikový Buddha-Bar Hotel Prague je vůbec prvním z nově vzniklého řetězce Buddha-Bar Hotels & Resorts inspirovaný legendární značkou Buddha-Bar. Kreativní a inovativní koncept, skvělé jídlo a kouzelná atmosféra spojuje lidi všech kultur z celého světa a navazuje na tradici legendárních Buddha-Bar restaurantů po celém světě (Bejrút, Budapešť, Káhira, Caracas, Dubaj, Tbilisi, Kyjev, Londýn, Manila, Mexiko, Monte Carlo, Paříž, Praha, Washington a mnoho dalších).
Tento jedinečný hotelový koncept jde za hranice očekávání především díky podmanivé atmosféře, vlastnímu značkovému designu, vysoce osobnímu přístupu, špičkové technologii a originální fúzi vytříbených kulinářských chutí v 2 “eatmosphere” restauracích – Buddha-Bar a Siddharta Café.
Svým hostům chce dopřát pobyt inspirovaný jedinečným životním stylem, jenž si podmaní všechny lidské smysly.
Buddha-Bar Hotel Prague, který poskytuje ubytování v 35 luxusních pokojích a 3 apartmá, se nachází v živoucím srdci Prahy jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Adresa společnosti

CPI Hotels, a.s.
Bečvářova 2081/14
110 00 Praha 10

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Veverka
Tel.: +420724917611
E-mail: poslat životopis
ID: 3341164  Datum zveřejnění: 14.7.2021