Číšník/servírka

Buddha-Bar Hotel Prague

Místo práce
Jakubská 8, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka hotelové restaurace Siddharta Café. Buddha-Bar není jen hotel, je to životní styl. Hostům nabízíme prvotřídní služby a nezapomenutelný zážitek v jedinečném prostředí a je to nás důležité, aby byl náš team zrcadlem těchto hodnot.

Koncept hotelové restaurace je zaměřen na asijskou kuchyni i kulturu. V restauraci převládá snídaňový a obědový provoz formou a la carte, který může být zpestřen různými akcemi pro uzavřenou společnost. Tvou úlohou bude s úsměvem vítat hosty a kromě objednávek, obsluhy, debarasu a běžného provozu restaurace spoluvytvářet jedinečnou atmosféru našeho hotelu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- denní provoz (7:30 - 16:30)
- dobré platové ohodnocení, příplatky za víkendy, svátky, pravidelné bonusy
- skvělé personální stravování za výhodných podmínek
- využití pestrého zaměstnaneckého benefitního programu (pro sportovce i cestovatele)
- jistotu pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérně růst

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nadšení pro to, co děláš
- vyučení v oboru nebo praxi v gastronomii výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- individuální přístup k našim hostům
- kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- chuť učit se novým věcem
- radost ze spokojenosti hostů

____________________________________

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Private Label Hotels a hotely Courtyard by Marriott . Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Kraus
Tel.: +420777477492
E-mail: poslat životopis
ID: 4457100  Datum zveřejnění: 31.10.2022