Specialista pro přípravu obchodních nabídek/pro kalkulaci nákladů (železnice, český trh)

Budimex SA

Místo práce
Poland
plný úvazek
Termín nástupu
1.06.2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezi Vaše úkoly bude patřit:
• příprava ocenění,
• vyhotovení odhadů rozsahu prací,
• výpočet nákladů a jednotkových cen,
• příprava obchodních nabídek,
• analýza nabídek subdodavatelů a dodavatelů;

Od kandidátů očekáváme:
• ukončené vysokoškolské studium na stavebních oborech,
• min. jeden rok zkušeností na podobné pozici v železničním odvětví,
• zkušenosti v oblasti oceňování na českém trhu,
• dobrá znalost českého jazyka,
• znalost polštiny nebo angličtiny na min. komunikativní úrovni
• mobilitu a připravenost pracovat na služebních cestách (Polsko, ČR)
• přesnost, pečlivost a odhodlání;

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kandidátům splňujícím naše očekávání nabízíme:
• příležitost získat zkušenosti a rozvoj ve struktuře naší organizace,
• lékařskou péči v soukromých zdravotnických zařízeních a bohatý sociální balíček (životní pojištění, permanentky na rekreační a sportovní aktivity),
• práci v přátelském a odhodlaném týmu;

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Budimex Group je největší stavební společnost působící na polském trhu. Je na trhu již více než 50 let, a je uznávaná a respektovaná i v zahraničí. Jako generální dodavatel nabízíme služby v odvětví infrastruktury, včetně: silnic, železnic, letišť, komerčních budov, energetiky, průmyslu a ekologie. Postupně zvyšujeme zapojení do sektoru facility managementu a odpadového hospodářství. Skupina Budimex zaměstnává téměř 8 000 zaměstnanců a každoročně spolupracuje s 15 000 obchodními partnery, přičemž ročně úspěšně dokončí přes 300 smluv.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4079743  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc