Specialista pro přípravu obchodních nabídek/pro kalkulaci nákladů (železnice, český trh)

Budimex SA

Místo práce
Poland
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.06.2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezi Vaše úkoly bude patřit:
• příprava ocenění,
• vyhotovení odhadů rozsahu prací,
• výpočet nákladů a jednotkových cen,
• příprava obchodních nabídek,
• analýza nabídek subdodavatelů a dodavatelů;

Od kandidátů očekáváme:
• ukončené vysokoškolské studium na stavebních oborech,
• min. jeden rok zkušeností na podobné pozici v železničním odvětví,
• zkušenosti v oblasti oceňování na českém trhu,
• dobrá znalost českého jazyka,
• znalost polštiny nebo angličtiny na min. komunikativní úrovni
• mobilitu a připravenost pracovat na služebních cestách (Polsko, ČR)
• přesnost, pečlivost a odhodlání;

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kandidátům splňujícím naše očekávání nabízíme:
• příležitost získat zkušenosti a rozvoj ve struktuře naší organizace,
• lékařskou péči v soukromých zdravotnických zařízeních a bohatý sociální balíček (životní pojištění, permanentky na rekreační a sportovní aktivity),
• práci v přátelském a odhodlaném týmu;

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Budimex Group is one of the largest construction groups operating in Poland. It has also been recognised and respected abroad for many years now. Currently, Budimex, as an infrastructure and service enterprise, focuses on the Polish market. As a general contractor, we offer services in the infrastructure sector, including: roads, railway, airports, commercial buildings, energy, industry and ecology. We are gradually increasing our involvement in the facility management (servicing real estate and infrastructure facilities) and waste management sector. Budimex Group employs almost 8,000 employees and cooperates annually with 15,000 business partners, completing over 300 contracts a year.

Adresa společnosti

Budimex SA
Siedmiogrodzka 9
01-231 Warszawa
Polsko
ID: 4079743  Datum zveřejnění: 12.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc