HR Recruiter - práce z domova

Budimex SA

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatná a komplexní realizace náborových projektů v rámci ČR/SR na odborné a manažerské pozice,
- analýza a selekce žádostí z hlediska náborových projektů ve svěřené oblasti (silniční / železniční stavby),
- vyhledávání kandidátů na základě různých zdrojů, včetně přímého vyhledávání – direct search,
- příprava a zveřejňování inzerátů na kariérních portálech a na sociálních sítích,
- správa a aktualizace databáze,
- reporting aktuálního stavu náboru,
- realizace náborových marketingových projektů/kampaní ve spolupráci s týmem Employer Branding.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci ve velké, profitující, stabilní společnosti s mezinárodní působností
- nakolik se jedná o novou společnost na trhu, nabízíme reálnou možnost osobního rozvoje a sebeuplatnění
- práci ve velmi přátelském, mladém týmu, kde si umíme vždy navzájem pomoci i se spolu zasmát
- fixní mzdu a bonusový systém
- práci z domova
- příležitost získat zkušenosti ve struktuře naší organizace
- spolupráci na velkých a zajímavých projektech v rámci České a Slovenské republiky
- možnost dalšího odborného vzdělávání - různá interní a externí školení, workshopy z oblasti HR
- notebook a telefon

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předchozí zkušeností s recruitingem,
- vysokoškolské vzdělání,
- znalost anglického nebo polského jazyka na komunikativní úrovni B2,
- schopnost vyhledávat informace a pracovat s nima,
- výborné komunikační dovednosti,
- velmi dobrá organizace vlastní práce,
- schopnost stanovit priority a pracovat pod časovým tlakem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Budimex Group je největší stavební společnost působící na polském trhu. Je na trhu již více než 50 let, a je uznávaná a respektovaná i v zahraničí. Jako generální dodavatel nabízíme služby v odvětví infrastruktury, včetně: silnic, železnic, letišť, komerčních budov, energetiky, průmyslu a ekologie. Postupně zvyšujeme zapojení do sektoru facility managementu a odpadového hospodářství. Skupina Budimex zaměstnává téměř 8 000 zaměstnanců a každoročně spolupracuje s 15 000 obchodními partnery, přičemž ročně úspěšně dokončí přes 300 smluv.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4314918  Datum zveřejnění: 27.4.2022