Senior Ekonomický Špecialista

Budimex S.A.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie v súlade so zásadami finančných tokov (cash flow), rozpočtovanie nepriamych nákladov, kontrola správnosti rozpočtu v súlade s požiadavkami
- Overovanie zostatkov účtov a účtovných dokladov z hľadiska formálnych a obsahových náležitostí v súlade s uzatvorenými zmluvami s cieľom monitorovať a kontrolovať finančné riziká
- Kontrola realizácie platobného procesu vrátane zrýchlených platieb, zrážok a rozpočtov
- Účtovanie finančných dokladov v súlade s platnými daňovými predpismi a účtovnými zásadami a archivácia v súlade s platnými právnymi predpismi
- Overovanie ustanovení v zmluvách s protistranami z hľadiska finančných a daňových rizík a kontrola dodržiavania týchto ustanovení, overovanie a evidencia zmluvných záruk (záruky a vklady)
- Vykonávanie konečného zúčtovania zmlúv s protistranami, monitorovanie stavu záväzkov a pohľadávok a vystavovanie a účtovanie faktúr
- Cyklické podávanie správ o aktuálnej ekonomickej situácii v rámci projektu
- Príprava požadovaných údajov a dokumentov pre daňové úrady

• Ako Senior Ekonomický Špecialista sa môžeš tešiť na atraktívny bonusový systém, ktorý ti umožní získať finančné príspevky za tvoje úspechy a výkony.

• Pre tvoje narodeniny alebo meniny ti prinášame deň voľna navyše, aby si mohol/a užiť tento špeciálny deň tak, ako sa ti páči.

• S naším zaujímavým vzdelávacím programom budeš mať prístup k širokej škále tréningov a workshopov, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v tvojom odbore a zlepšiť svoje zručnosti.

• K dispozícii sú pre teba aj gastrolístky v hodnote 6€, ktoré sú preplácané zamestnávateľom a umožnia ti vychutnať si skvelé jedlo v tvojich obľúbených reštauráciách.

• Navyše, s našou 100% preplácanou Multisport kartou môžeš využívať rôzne športové aktivity a udržiavať si zdravie a kondíciu.

• Okrem toho, v našej firme ponúkame príjemnú a priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a možnosť prispieť k rozvoju a rastu spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Práca si vyžaduje občasné vycestovanie do Českej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Budimex S.A. je najväčšia stavebná spoločnosť pôsobiaca na poľskom trhu. Aktuálne buduje ‎lokálny tím ľudí, s ktorými chce spolupracovať na stavebných projektoch na Slovensku.
Spoločnosť je na trhu 55 rokov a je uznávaná a etablovaná aj v zahraničí. Ako ‎generálny dodávateľ ponúkame služby v oblasti infraštruktúry vrátane ciest, železníc, letísk, ‎komerčných budov, energetiky, priemyslu a ekológie. Postupne zvyšujeme zapojenie do sektora ‎Facility managementu a odpadového hospodárstva. Skupina Budimex zamestnáva nad 7 000 ‎zamestnancov a každoročne spolupracuje s 15 000 obchodnými partnermi, pričom ročne úspešne ‎dokončí kolem 300 zmlúv. Budimex ponúka zázemie stabilnej, profitujúcej spoločnosti s medzinárodnou ‎pôsobnosťou a keďže ide o novú spoločnosť na trhu, ponúkame aj reálnu možnosť osobného ‎rozvoja a strategicko-manažérskej sebarealizácie pri spolupráci na zaujímavých veľkých stavebných ‎projektoch.‎

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dana Fleisová
E-mail: poslať životopis
ID: 4556742  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac