Ponuka práce pre zdravotné sestry a asistentov v Rakúsku oblasť Attersee

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac13. a 14. plat, príspevok na cestovné 300 €, lacné bývanie, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zdravotná sestra alebo zdravotnícky asistent s platnou kvalifikáciou pre Rakúsko? Ponúkame vám prácu v zdravotníckom zariadení pre seniorov v Rakúsku v prekrásnom prostredí neďalekého jazera Attersee.

° Jedná sa o prácu v zdravotníckom zariadení pre seniorov v hornom Rakúsku - vzdialenosť od Bratislavy je približne 3 hodiny autom, z Prahy 3 a pol hodiny autom
° Rakúska pracovná zmluva, práca na plný alebo čiastočný úväzok v modernom zariadení pre dôchodcov s kapacitou 96 lôžok
° Zariadenie spadá pod obecný úrad - štátne zariadenie, kompletne zrekonštruované v roku 2007, veľmi príjemná pracovná atmosféra
° Plat v závislosti od kolektívnej zmluvy, vzdelania a od počtu odpracovaných rokov
° Príplatky za nočné, sviatky ako aj víkendy, 13. a 14. plat, ktorý neprechádza zdanením
° Pravidelné zvyšovanie mzdy v súlade so zákonom o štátnom plate zamestnancov
° Bývanie k dispozícií za 200€ - 280€ mesačne v závislosti od veľkosti bytu, k dispozícii je aj kuchyňa
° Cestovné náklady vám preplatíme až do výšky 300 € netto
° Práca na zmeny: denné, doobedné, poobedné a nočné, pri rozpise zmien berieme ohľad na požiadavky našich zamestnancov, sme veľmi flexibilní a snažíme sa vytvárať optimálne rozpisy služieb
° Benefity: bezplatné parkovanie, zlacnené stravovanie, obedové menu za 3,71 € , raňajky zdarma počas doobednej vizity
° Bezplatné školenia a kurzy zamerané na potreby zamestnancov

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle 0902 443 542 alebo na emailovej adrese [email protected]

Zašlite nám váš životopis v nemeckom jazyku a my vás budeme spätne kontaktovať!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Zariadenie sa nachádza v dovolenkovej oblasti neďaleko nádherného jazera Attersee. Jedno z najväčších a najkrajších jazier v Rakúsku ponúka množstvo voľnočasových aktivít či už je to plávanie v osviežujúcom jazere Attersee alebo oddych v horách toto prekrásne prostredie si proste zamiluje!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdravotnícky asistent, ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

° ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra alebo zdravotnícky asistent
° pre okamžitý nástup je potrebná platná kvalifikácia pre Rakúsko / Anerkennung als Gesundheits-und Krankenpfleger/in, Pflegeassistent/in.
° registrácia v komore sestier v Rakúsku / s registráciou vám vieme pomôcť
° nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B2

Budúcnosť zdravotníctva s.r.o.
Sme personálna agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania na rakúskom a nemeckom pracovnom trhu. Zameriavame sa výhradne na oblasť zdravotníctva. Ponúkame široký výber pracovných ponúk pre lekárov, zdravotné sestry ako aj pre zdravotníckych asistentov.

Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky.
Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!

Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucia Mikulová
Tel.: +421902443542
E-mail: poslat životopis
ID: 4053356  Datum zveřejnění: 28.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac