Zdravotná sestra Rakúsko-Resocializačné centrum

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Niederösterreich, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2 900 EUR/mesiacUbytovanie, cestovné, vzdelávacie a rekvalifikačné kurzy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte fyzicky nenaročnú prácu a máte porozumenie pre prácu s duševne chorými? Máme pre vás zaujímavú pracovnú ponuku!

Resocializačné centrum vzdialené len niečo cez 100 km od Bratislavy hľadá zdravotnú a hlavnú PDL sestru. Zariadenie je zamerané na resocializáciu osôb, ktoré v minulosti prešli liečbou závislostí od drog a alkoholu.

Primárnym cieľom tohto združenia je rehabilitácia, podpora a integrácia klientov späť do spoločnosti.
Resocializačný a terapeutický program v sebe zahŕňa sociálne a psychologické poradenstvo, pracovnú terapiu, animoterapiu, biblioterapiu, arteterapiu, aktívne trávenie voľného času, rôzne kultúrne a športové aktivity a výlety.

- Rakúsky zamestnanecký pomer na dobu neurčitú, plný po dohode aj čiastočný úväzok
- Plat v závislosti od kolektívnej zmluvy, nadobudnutej kvalifikácie a skúseností od 2800 € + rizikový príplatok 119€ + príplatky za sviatky, víkendy a prácu v noci (8 h.Nachtarbeitsbereitschaftsstunden)
- Stravovanie v zariadení raňajky a desiata zdarma, obed alebo večera za 2,80 €
- Možnosť absolvovania ďalšieho vzdelávania a rôznych školení podľa vlastného výberu, hradené zamestnávateľom
- 5 týždňov dovolenky, fyzicky nenáročná práca
- Možnosť zvýhodneného ubytovania v blízkosti, prípadná finančná podpora zo strany zamestnávateľa

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte seriózny záujem o túto pracovnú ponuku zašlite nám váš životopis v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zdravotnícke zariadenie sa nachádza v dolnom Rakúsku. Kapacita nemocnice je približne 60 pacientov, špecializuje sa na resocializáciu osôb, ktoré v minulosti prešli liečbou závislostí od drog a alkoholu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, zdravotná sestra, vrchná sestra

1. Ukončené vzdelanie zdravotnej sestry uznané v Rakúsku-Anerkennungsbescheid
2. Špecializácia v oblasti psychógie alebo psychiatrie výhodou
3. Zápis v registri zdravotníckych povolaní v Rakúsku
4. Záujem o prácu so závislými a duševne chorými ľuďmi všetkých vekových skupín
5. Vodičský preukaz B a vlastné auto výhodou

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4086146  Datum zveřejnění: 20.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac