Zdravotnícky personál Nemecko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
4 250 EUR/mesiacSestry od 25-35 €/hod., pomocný personál od 22€/hod., nemecká pracovná zmluva + ubytovanie ZADARMO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ponúkame prácu pre zdravotnícky personál v celom Nemecku, umiestnenie aj na požiadanie v konkrétnej spol.krajine
- Práca v domovoch dôchodcov, nemocniciach a v mobilnej ošetrovateľskej starostlivosti
- Nemecká pracovná zmluva; sociálne a zdravotné poistenie za vás odvádza zamestnávateľ

- Vysoký zárobok v závislosti od pracovnej pozície, kvalifikácie a flexibility: od 22 brutto/hod. pre opatrovateľov a zdravotníkov bez uznaného vzdelania v Nemecku do 25-35 € brutto/hod. pre zdravotné sestry s uznaným vzdelaním v Nemecku + príplatky za nadčasy, nočné, víkendy a sviatky + BONUS pre zdravotné sestry/bratov s uznaným vzdelaním v Nemecku v prípade celonárodnej ochoty vycestovať, vám zamestnávateľ ponúka bonus vo výške 1333 € po každom odpracovanom polroku
- Ubytovanie je zadarmo, práca je možná aj na turnusy, 7-10 hodinové služby
- Nárok na dovolenku, vianočný a dovolenkový príspevok a iné výhody vyplývajúce z nemeckého zákona

BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV PRE AGENTÚRU!!

Ak vás ponuka oslovila, zašlite nám svoj aktuálny životopis v nemeckom jazyku s fotografiou a kópiu osvedčenia o vašom vzdelaní na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V spolupráci s naším nemeckým partnerom hľadáme zamestnancov do nemocníc a domovov dôchodcov v celom Nemecku.
Práca je vhodná pre zdravotné sestry, zdravotné asistentky a opatrovateľov. Aktuálne pracovné ponuky www.buducnost-zdravotnictva.com

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

1.Zdravotnícke vzdelanie uznané v Nemecku výhodou
2. Dobrá znalosť nemeckého jazyka úroveň B1
3. Flexibilita a ochota vycestovať za prácou
4. Skúsenosti s opatrovaním min. 2 roky
5. Vodičský preukaz výhodou, avšak nie podmienkou
> Očkovanie proti COVID nie je podmienkou

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4183799  Datum zveřejnění: 15.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 250 EUR/mesiac