Zdravotné sestry a opatrovateľky Nemecko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
priebežne
3 000 EUR/mesiac+ nezdaniteľné príplatky za nadčasy 25%, nedele 50% a sviatky 100 %, týždenné zálohy, plne hradené ubytovanie, poistenie v Nemecku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie základnej ošetrovateľskej starostlivosti v nemocniciach a domovoch dôchodcov v Nemecku. Opatrovatelia- bežné sanitárne práce v domovoch dôchodcov.

Sprostredkovanie práce pre skúsené sestry a opatrovateľky v zdravotníckych zariadeniach v Nemecku bez akýchkoľvek poplatkov pre agentúru!
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na dobu neurčitú, nástup priebežne podľa dohody
Základný plat pre opatrovateľov 15€ brutto + 3 € netto diéty na hodinu /pre sestry od 20€ brutto + 3 € netto diéty na hodinu + nezdaniteľné príplatky za nadčasy 25%, nedele 50% a sviatky 100 %, týždenné zálohy, 7-10 hodinové denné služby, možnosť pracovať nadčasy
Vianočný a dovolenkový príspevok, nárok na dovolenku a iné výhody vyplývajúce z nemeckého zákonníka práce
Zabezpečené a plne hradené ubytovanie zamestnávateľom, bývanie samostatne v zariadených izbách priamo v zariadeniach alebo v neďalekých penziónoch
Stála práca na trvalý pracovný pomer, preto nie je možné pracovať na pravidelné turnusy - možnosť cestovať domov vrámci nadrobených hodín, voľných dní resp. dovolenky

V prípade seriózneho záujmu nám zašlite svoj aktuálny životopis s fotografiou a osvedčenie o vašom zdravotníckom vzdelaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším klientom je nemecká spoločnosť patriaca medzi absolútnu špičku v nemeckom zdravotníctve! Práca je výhradne na nemeckú pracovnú zmluvu, stabilná práca do budúcna so všetkými zamestnaneckými výhodami v Nemecku. Zamestnávateľ ponúka nadštandardné ohodnotenie a postupné zvyšovanie mzdy. Vizitkou zamestnávateľa je množstvo spokojných zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné ošetrovateľstvo a opatrovanie seniorov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- U zdravotných sestier vzdelanie uznané v Nemecku
- Sestry bez nemeckého Anerkennungu (15€ brutto+3€netto diéty/hod.)
- U opatrovateľov preukázané skúsenosti s opatrovaním starších osôb minimálne 1 rok
- Nemecký jazyk na hovorovej úrovni B1
- Flexibilita a ochota cestovať

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4233674  Datum zveřejnění: 10.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac