Opatrovanie v domovoch dôchodcov Nemecko

budúcnosť zdravotníctva s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
priebežne
3 000 EUR/mesiac+ príplatky, plne hradené ubytovanie, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú, poistenie v Nemecku, týždenné zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie základnej ošetrovateľskej starostlivosti v zariadeniach pre seniorov v Nemecku, prevažne v Sachsen, Thüringen, Bayern a Hessen.

- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Mzda od 14,50 € brutto na hodinu + diéty 20 € netto na deň + príplatky za nadčasy a nočné služby 25%, nedele 50%, sviatky 100%
- Čistý mesačný príjem od 1900 - 2400 € v závislosti od praxe a počtu odpracovaných hodín
- Nástupná prémia 300 €, mesačné premie za produktivitu 50 €
- Vianočný a dovolenkový bonus
- Výplata k 15. dňu v mesiaci, zálohy sú možné po týždni
- Ubytovanie je zabezpečené a plne hradené zamestnávateľom
- Pracovné oblečenie k dispozícii, v prípade záujmu organizácia prepravy do Nemecka
- Pracovná doba 7-8 hodín denne väčšinou 5 dní v týždni alebo podľa dohody
- Možnosť pracovať nadčasy, nárok na dovolenku
- Pomoc a podpora pri vybavovaní formalít v Nemecku
- Sprostredkovanie práce a všetky naše služby sú pre vás zadarmo!

Podmienky prijatia:
- Opatrovateľský kurz alebo skúsenosti s opatrovaním seniorov
- Znalosť nemeckého jazyka na hovorovej úrovni, vedieť porozumieť a odpovedať
- 3x Covid očkovanie
Ak spĺňate uvedené podmienky pošlite nám životopis v nemeckom jazyku alebo nám zavolajte na +421 902 443 542

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemecká personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovanie v domovoch dôchodcov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry/bratov, zdravotníckych asistentov a opatrovateľov v Rakúsku a Nemecku! Voľné pracovné miesta nájdete na našej webovej stránke: www.buducnost-zdravotnictva.com
Informácie o aktuálnych pracovných ponukách vám radi poskytneme aj telefonicky na 00421 902 443 542. Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. Za vybavenie žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíte ŽIADNE poplatky!
ID: 4267833  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac