Reagujte bez životopisu

Stavbyvedoucí / projektový manažer

build&build s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 120 000 Kč/měsícodměny a motivační příspěvky k jednotlivým zakázkám, 13.plat, smluvní prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace prací na stavbě, řízení subdodavatelů a dělnických kapacit
• Kontrola dodržování BOZP a kvality prováděných prací
• Zajišťování plnění harmonogramu stavebních prací
• Přejímka prací subdodavatelů
• Komunikace s investorem, TDI a projektantem
• Předání a převzetí díla investorem

Zaměstnanecké výhody, benefity

vůz dle vlastního výběru, notebook, telefon, kancelář, finanční odměny a motivační příspěvky, 13.plat, smluvní prémie, čtvrtletní výkonostní odměny

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavby a stavební výroba

Řidičský průkaz

A, B

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, profesionalita, schopnost vedení pracovního kolektivu, rozhodnost, schopnost řešit problémy, loajalita, odbornost a podrobná orientace v oboru, znalost technologických postupů, manažerské schopnosti, jazyková výbava (ruština výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

architektonická, projekční, stavební firma, developer, kompletní dodávky staveb od projektu po realizaci, vybraná klientela, exkluzivní stavby, vlastní developerská činnost.
ID: 3901781  Datum zveřejnění: 9.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc