Reagujte bez životopisu

Elektrikári do Luxemburska iba na (TPP)

Building & Industrie Electro Installation s.r.o.

Miesto práce
Luxembursko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
od 1 - 7 Septembra - nábor dlhodobo
Mzdové podmienky (brutto)
3 600 - 4 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť B & I Electro Installation s.r.o. v spolupráci s Luxemburskými partnermi obnovuje svoje služby.
Postupne sa začínajú realizovať nové projekty na ktoré hľadáme kompletné partie alebo jednotlivcov. Poskytujeme lukratívnu pracovnú ponuku pre vyučených, samostatných a zodpovedných Elektrikárov. Potrebne skúsenosti s technológiou ( ABB i-bus® KNX)
Inteligentný elektroinštalačný systém na riadenie prevádzky budov.
Detektory dymu, požiarne hlásiče, detektory úniku vody.
Inteligentné osvetlenie (DALI)
Kamerové systémy.
Žalúziové spínače.
Dlhodobá spolupráca, pracovne projekty minimálne na 5 rokov.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Elektrotechnické montážne práce podľa plánovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka v Luxembursku na rôznych stavebných projektoch ako sú:
- Kancelárie, Hotely, Banky, Priemyselne haly
- Veľkoplošné inštalácie Fotovoltaických panelov na rovných strechách alebo poliach.
- Práca vo výrobe rozvodných skríň.
- Ťahanie káblov
- Montáž káblových kanálov
- Montáž osvetlenia ( Dali system)
- Osádzanie krabíc, zásuviek, vypínačov
- Kompletovanie elektroinštalácie
- Slaboprúd, Senzory, Hlásič požiaru
- Zapájanie rozvádzačov
- Merania a dokumentácia

PRÁCA NA ZMLUVU (TPP)
- Hodinová mzda(hrubom) od 15,50 ,- Euro/Hod + 50 Euro Diéty za každý odpracovaný deň.
- Mzda v čistom od 3 200 EUR - do 4000 EUR mesačne v závislosti od množstva odpracovaných hodín.
- Minimálne od 48 - do 60 hod/Týždenne + 1 hod/denne prestávka.
- Práca na turnusy 3 +1 možnosť dohody turnusov
- Pracovné miesto v stabilnej firme zastrešenou Luxemburskou spoločnosťou
- Možnosť profesného rastu
- Možné navýšenie hodinovej mzdy v závislosti od odbornosti a ovládania Nemeckého jazyka a pracovných skúsenosti.
- Ubytovanie hradené našou firmou., Príspevok na pohonné látky, Firemné oblečenie (po odpracovaní určitej doby.)

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Platná vyhláška , §22 , §23
Základne elektrikárske náradie + Akumulátorový uťahovák, Malé (sds) vŕtacie a búracie kladivo,
Malá brúska uhlová, Laser krížový, bodový.
Auto

VZDELANIE V ODBORE
Elektrotechnika

JAZYKOVÉ ZNALOSTI
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
V prípade dvojice, alebo trojice minimálne 1 Nemecky hovoriaci pracovník.
V prípade 4 a viac člennej partie minimálne 2 Nemecky hovoriaci pracovníci.
Nemecky hovoriaci pracovníci budú preskúšaný.

VODIČSKÝ PREUKAZ
B

POČET ROKOV PRAXE
3

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSŤ
- Maturitný, Výučný list
- Platná vyhláška elektrotechnika §22 , §23
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Seriózny prístup k práci
- Ochota cestovať
- Flexibilita
- Referencie

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ
Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov, ktorí chcú mať istotu vo fungujúcej Českej firme, majú pozitívny vzťah k elektrotechnike.
Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: [email protected] , alebo telefonicky: +421949779812 dohodneme si termín osobného stretnutia.

REAKCIOU (ZASLANÍM ŽIVOTOPISU) SÚHLASÍTE SO SPRACÚVANÍM A UCHOVANÍM VAŠICH OSOBNÝCH ÚDAJOV V NASLEDUJÚCOM ROZSAHU:

v súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom B & I Electro Installation, s.r.o., so sídlom Staroměstská 534, Třinec 73961, Česka republika. IČO: 07048246 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromechanik

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2017. V spolupráci s našimi partnermi so sídlom (Luxembursku,Nemecku, Rakúsku), realizujeme množstvo projektov v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na Elektrotechnické montážne práce na rôznych projektoch. (Kancelárske a bytové elektroinštalácie, Hotely, Obchodné centrá, Nemocnice, Priemyselné haly, Solárne technológie) ako aj realizáciu priemyselnej automatizácie v rôznych odvetviach.

Adresa spoločnosti

B & I Electro Installation
Staroměstská 534
739 61 Třinec
ID: 3937691  Datum zveřejnění: 20.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac