Obchodný zástupca/ Tonino Lamborghini Luxury beverages

Buoncaffé, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.4.2019
800 Eur fix + provízie z predaja, ktoré nie sú zastropované (očakávaný priemerný mesačný príjem cca 1200 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
- kolegu, ktorý dokáže oceniť výnimočnosť kávy, čaju a servisu, ktorý ponúkame a túto pridanú hodnotu komunikovať potenciálnym zákazníkom,
- skúseného obchodníka, ktorý bude rozširovať obchodnú sieť a zároveň sa starať o existujúcich zákazníkov,
- samostatného, spoľahlivého parťáka, ochotného cestovať po Slovensku, ktorý si dokáže riadiť svoj čas a priority, zrealizuje obchod od objednávky až po expedíciu,
- partnera pre zákazníka, na ktorého sa budú zákazníci s dôverou obracať, keď budú čokoľvek potrebovať – od objednávky kávy, nastavenia technológie, zaškolenia.

Prečo pracovať u nás:
1. Kvalitný produkt s tradíciou a dobrým menom vo svete.
2. Výnimočný servis a starostlivosť o zákazníkov.
3. Zaujímavá sieť zákazníkov po celom Slovensku.
4. Malý tím, partnerský prístup.
5. Služobný automobil (po zapracovaní na súkromné účely), odborné školenia, flexibilita a vysoká autonómia práce.
6. Férovo nastavené odmeňovanie, provízie z predaja, bez stropu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

O nás
Tonino Lamborghini patrí vo svete kávy medzi uznávané luxusné značky. Je nám cťou byť výhradným distribútorom tejto značky na Slovensku. Našu kávu nájdete v kvalitných a luxusných prevádzkach s vysokou kultúrou kávy.
Zároveň sme výhradným distribútorom čajov Just-t, kávy Coari a technologického zariadenia Vibiemme.
ID: 3618368  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 Eur fix + provízie z predaja, ktoré nie sú zastropované (očakávaný priemerný mesačný príjem cca 1200 Eur)