Rádi bychom uvítali do našeho týmu zubního lékaře/lékařku

BUVEUS s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi bychom uvítali do našeho týmu zubního lékaře/lékařku, (absolventa/absolventku) na plný či částečný úvazek.
Používáme moderní materiály a vybavení (CBCT,OPG, RVG, stroj. endodoncie, intraoralní scaner, implantologické centrum…).

Co nabízíme:

bezkonkurenční platové podmínky s motivačními bonusy
mladý přátelský kolektiv
vzdělávací kurzy a školení
flexibilní pracovní dobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

zájem o moderní stomatologii
preciznost a empatii
cizí jazyky- angličtina, ukrajinština, ruština?
skvělé komunikační dovednosti- dokázat nabídnout a vysvětlit pacientovi několik možností a obhájit si tu nejlepší
umět pracovat na PC, s internetem
schopnost učit se novým věcem, s novými nástroji a přístroji, nové techniky atd.
ochotu vzdělávat se

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zubní lékařstvi

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BUVEUS s.r.o. - Centrum stomatologické peče

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3581071  Datum zveřejnění: 18.1.2019