Store visual merchandiser pro C&A

C&A Moda s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba kreativní prezentace
- dekorování výloh a figurín
- dodržování prezentačních standardů a implementace nových trendů
- odborné poradenství zákazníkům při prodeji
- kontaktní osoba pro management pro oblast VIM prezentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pravidelného růstu mzdy
- motivační bonusy
- příplatek za práci o víkendu
- příplatek na stravenky
- možnost profesního růstu
- možnost čerpat MultiSport benefit
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- atraktivní práci v příjemném prostředí
- pravidelná školení
- slevu na zboží v síti obchodů C&A v ČR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- kladný vztah k módě
- cit pro kombinování stylů, barev a vzorů
- schopnost atraktivně prezentovat zboží na prodejně
- praxe z obdobné pozice výhodou
- příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
- odpovědnost a pečlivost
- flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Po celé generace rodinná firma C&A úspěšně udává směr při nabízení cenově dostupnějších oděvů v nejnovějších stylech a módě.
Provádí to zejména zjišťováním a plněním skutečných potřeb každého zákazníka a vyvíjením trvale udržitelnějších obchodních metod. Tradice je nejlepší tehdy, když je neustále obnovována, a dnešní C&A věnuje své nadšení pro znalosti a výsledky pečlivému a kreativnímu zasazování semínek zítřka. Kladením lidí a planety na první místo vedeme módní průmysl vpřed do budoucnosti.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3430699  Datum zveřejnění: 25.6.2018