C&A Galerie Vaňkovka hledá vhodné kandidáty na pozici vedoucí oddělení

C&A Moda s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní mzda 25 000Kč, po úspěšném zaškolení (6měsíců) 26 100Kč plus příplatky za víkend a kvartální bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spoluzodpovědnost za chod pobočky
- organizace, plánování, vedení a motivace zaměstnanců
- analýza sortimentu, prezentace zboží
- kontrola dodržování standardů
- odborné poradenství při prodeji
- práce na pokladně

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zajímavou, tvůrčí a zodpovědnou pozici
- možnost karierního růstu
- finanční ohodnocení odpovídající pozici
- motivační bonusy
- příplatek za práci o víkendu 250Kč/den
- e-stravenky v hodnotě 100Kč
- slevu 20% na zboží v síti obchodů C&A v ČR
- možnost čerpat Multisport benefit
- možnost čerpat zvýhodněné volání O2 family

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní myšlení, orientaci na zákazníka
- příjemné vystupování a vstřícnost k zákazníkům
- samostatnost a zodpovědnost
- organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- týmového ducha
- časovou flexibilitu a kladný vztah k módě
- znalost AJ, příp. NJ na komunikativní úrovni výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Po celé generace rodinná firma C&A úspěšně udává směr při nabízení cenově dostupnějších oděvů v nejnovějších stylech a módě.
Provádí to zejména zjišťováním a plněním skutečných potřeb každého zákazníka a vyvíjením trvale udržitelnějších obchodních metod. Tradice je nejlepší tehdy, když je neustále obnovována, a dnešní C&A věnuje své nadšení pro znalosti a výsledky pečlivému a kreativnímu zasazování semínek zítřka. Kladením lidí a planety na první místo vedeme módní průmysl vpřed do budoucnosti.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3593100  Datum zveřejnění: 4.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupní mzda 25 000Kč, po úspěšném zaškolení (6měsíců) 26 100Kč plus příplatky za víkend a kvartální bonusy