Elektromontér

C.CH.VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 450 EUR/mesiacodmeny + dochádzkový bonus 20EUR, príplatky za prácu v sobotu,nedeľu a sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatný elektrotechnik - diagnostika VZT technológií (vetracie jednotky,klimatizačné jednotky, filtračné zariadenia, ventilátory)
- Montáž elektrorozvodov, elektrorozvádzačov
- Montáž klimatizačných zariadení
- Montáž kotviacej techniky a prvkov
-Prevádzka, kontrola, preventívna a poruchová údržba elektro zariadenia
-Zabezpečenie chodu technologického zariadenia elektročasti
-Identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach
-Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odisťovanie po oprave
-Vedenie prevádzkových záznamov
- Požadovaná odborná znalosť §22 a vyššie...

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stabilné pracovné miesto
- Možnosť osobného rastu a odborných školení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ELEKTRO

Vodičský preukaz

B

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov, čo predstavuje úspešných 30 rokov na trhu. Spoločnosť sa dobre etablovala doma i v zahraničí, spolupracuje s celým radom popredných výrobcov a dodávateľov vzduchotechnických a klimatických zariadení v celej Európe, čo z nej robí konkurencieschopný podnik na medzinárodnom trhu.

Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky – montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie a v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie.

Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis. V poslednom čase sa spoločnosť snaží rozvíjať kvalitnú filtráciu znečisteného vzduchu, čím prispieva k zlepšeniu životného prostredia - "zelená planéta".

Sídlo Firmy:
C.CH. Vzduchotechnika, s.r.o.
Vieska 80
908 63 Radošovce

Korešpondenčná adresa:
C. CH. Vzduchotechnika, s. r. o.
Nádražná 33/M
909 01 Skalica

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3538110  Datum zveřejnění: 6.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac