Prodejní specialista se znalostí českého/slovenského jazyka

C2S Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícOdměna se skládá ze dvou částí: hodinová základna + atraktivní prodejní provizní systém.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME Prodejní specialisty pro český/slovenský trh

  • Jsme tým specialistů na prodej po telefonu pracující pod dohledem odborníků s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti. Praxe, věcné znalosti a neustálé zlepšování prodejních technik jsou naším klíčem k úspěchu!
  • Asi 150 specialistů z různých zemí, různého věku a mluvících různými jazyky tvoří základ naší společnosti. Všichni sdílíme společnou vášeň, kterou je prodej.
  • Obsluhujeme 12 evropských trhů a jsme silnou organizací se zavedenou pozicí. Provádíme prodejní procesy pro klienty z oblasti beauty & wellness a nabízíme produkty, které dobývají trh a těší se pozitivním ohlasům.
  • Každodenní kontakt se zákazníky v češtině/slovenštině.
  • Kontakt se zákazníkem, který produkt zná, tzv. „warm base“.
  • Telefonický prodej kosmetiky a doplňků stravy, např. tablety podporující proces hubnutí, kondicionéry na vlasy a řasy, přípravky na křečové žíly, prostředky na mužskou potenci a mnoho dalších.
  • Podpora zákazníků při rozhodování o nákupu.
  • Realizace prodejních plánů.

POŽADAVKY

  • Nutná podmínka: velmi dobrá znalost češtiny nebo slovenštiny (C1).
  • Plné nasazení při získávání nových znalostí a jejich zavádění do praxe.
  • Ochota neustále se rozvíjet a otevřenost změnám.
  • Disciplína a ochota intenzivně a pravidelně pracovat.
  • Velká odvaha, kreativita a vytrvalost jít za cílem.
  • Práce na směny, i vybrané víkendy.
  • Očekáváme dostupnost minimálně 120 hodin měsíčně.
  • Na začátku spolupráce je povinné vstupní zaškolení, které trvá 6 pracovních dnů.

NABÍDKA

  • Základní plat + atraktivní provizní systém.
  • Profesionální školení prodeje a rozvoje.
  • Vysoký pracovní komfort a potřebné vybavení.
  • Přátelská atmosféra a podpora týmu.
  • Možnost pracovat plně na dálku.
  • Smlouva o provedení konkrétní práce - to znamená, že dostáváte hrubou odměnu a odpovídáte za placení daní v zemi, kde žijete (nejedná se o pracovní smlouvu).

Aplikovat! Případné pochybnosti rádi upřesníme při rozhovoru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tým specialistů na prodej po telefonu pracující pod dohledem odborníků s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti. Praxe, věcné znalosti a neustálé zlepšování prodejních technik jsou naším klíčem k úspěchu!

Asi 150 specialistů z různých zemí, různého věku a mluvících různými jazyky tvoří základ naší společnosti. Všichni sdílíme společnou vášeň, kterou je prodej.
Obsluhujeme 12 evropských trhů a jsme silnou organizací se zavedenou pozicí. Provádíme prodejní procesy pro klienty z oblasti beauty & wellness a nabízíme produkty, které dobývají trh a těší se pozitivním ohlasům.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Alicja Sławek
Tel.: +48664514521
E-mail: poslat životopis
ID: 4838472  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc