Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce - sjednáné schůzky

CAE Prodej s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodní zástupce pro aukce elektřiny a plynu pro společnost Aukce Energií po celé ČR!

!!! Upozorňujeme, že nemáme zájem o "energo šmejdy,, !!!

•Naším cílem je dlouhodobý vztah k zákazníkovi•

Schůzky se zákazníky jsou vždy předem sjednané, nejedná se o podomní prodej!

•Zabýváme se reálnými a nezávislými aukcemi elektřiny a plynu, kdy do soutěže je zapojena velká škála dodavatelů - vždy vyhrává ten nejlevnější!•!

► slušné vystupování

► spolehlivost

► dobré komunikační schopnosti

► flexibilitu

► obchodního ducha

► vytrvalost

► chuť učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

► reálné aukce elektřiny a plynu, kdy dodavatelé soutěží o cenu energií. (garance nejnižší ceny)

► stabilní zázemí silné společnosti

► férový přístup

► fixní plat

► náborový příspěvek až 10 000,-

► služební automobil + příspěvek na PHM

► mobilní tarif s neomezeným voláním

► kariérní růst

► práce na HPP

► práce v okolí bydliště

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Obchodní zástupce

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aukce energií je transparentní jednání o ceně založené na principu reverzní aukce. To znamená, že vyvolávací cena se může pouze snížit. Soutěžícími jsou dodavatelé energií. Soutěží o nové potenciální zákazníky, mezi kterými můžete být i Vy. Díky tomu, že AUKCE ENERGIÍ umí spojit velké množství potenciálních zákazníků v jeden celek, mají dodavatelé motivaci nabídnout výrazně lepší ceny, než jaké by mohl dostat samotný jednotlivec. Vítězem se stává ten dodavatel, který nabídne nejnižší cenu a zároveň splňuje další požadavky pořadatele. Výhodou takové aukce je to, že je rychlá, transparentní a její pořadatel - AUKCE ENERGIÍ - vše zařídí za Vás.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3870618  Datum zveřejnění: 14.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc