Dělník/ce ve výrobě kompozitových profilů

CAREIRAS invest s.r.o.

Místo práce
Kunovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
4/2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba kompozitních profilů pro letectví, železniční vozidla, autobusy podle předepsaných technologii. Obsluha a sledovaní provozu průmyslových zařízení a strojního vybavení nebo jejich části
Příprava předvýrobních procesů
Výroba hliníkových panelů, lepení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ustálená pracovní náplň
Náborový příspěvek 5000 Kč,-
Příplatek za práci přesčas 40%
Odpolední směna + 8.-Kč/hod
Možnost ubytování
Ochranné pracovní prostředky

Informace o náboru

Možnost práce v jednosměnném nebo nepřetržitém provozu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost byla založena jako kooperující společnost společnosti STUDENTSKÝ SERVIS, která se více jak dvacet let zabývá zajišťováním krátkodobých náhrad pracovního výkonu a přechodnou potřebu posílení v různorodých činnostech formou poskytnutí jednorázové služby nebo formou dočasného přidělení zaměstnanců. A jako takoví jsme jednou z nezávislých společností ve Zlínském kraji s 13 pobočkami na Slovensku a České republice.

Adresa společnosti

CAREIRAS s.r.o
Masarykovo náměstí 155 ( pasáž slunce 3. patro )
686 01 Uherské Hradiště
ID: 3562035   Datum zveřejnění: 21.3.2019