Manažér / Riaditeľ projekčnej kancelárie TZB

Carisma Consulting s.r.o.

Česká republika a /alebo Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zriadenie a ďalší rozvoj kancelárie/spoločnosti pre projektovanie TZB (Technické zariadenie budov)
- Výber a nábor zamestnancov
- Organizácia práce a vedenie zamestnancov
- Komunikácia s klientmi a akvizície klientov
- Spolupráca s partnermi
- Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami

- Šanca vybudovať a následne viesť kanceláriu/spoločnosť pre projektovanie TZB
- Práca pre stabilnú, hodnotovo orientovanú nemeckú spoločnosť s veľmi dobrou firemnou kultúrou

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesný životopis.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať diskrétne a v prípade otázok prosím kontaktujte Miriam Balzamovú +421 903 449 323.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len kandidátov spĺňajúcich definované požiadavky.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je úspešná, hodnotovo orientovaná nemecká stavebná spoločnosť. Z dôvodu ďalšieho strategického rozvoja spoločnosti hľadáme Manažéra / -ov projekčných kancelárií pre TZB v Českej Republike a/alebo na Slovensku, pre otvorenie a následne vedenie tejto/týchto kancelárií.

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ukončené relevantné, ideálne vysokoškolské štúdium
- Niekoľkoročné pracovné skúsenosti s projektovaním TZB
- Skúsenosti s vedením zamestnancov
- Skúsenosti s komunikáciou a jednaním s klientmi
- Vybudované kontakty s architektmi, projektantmi a potenciálnymi klientmi
- Ekonomické povedomie a strategické myslenie
- Ideálne predchádzajúce pracovné skúsenosti so spoluprácou s Nemeckom / nemeckou kultúrou
- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou, prípadne komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
- Hodnotovo orientovaná osobnosť
- Zodpovednosť a lojalita
- Dobré manažérske schopnosti
- „Finisher“, pozorný, dynamický, schopný rozhodovať

Ťažiskom našej činnosti sú „detailné a cielené služby Executive Search/Headhuntingu a výber kvalifikovaného personálu a kandidátov na manažérske pozície“ pre popredné nadnárodné spoločnosti.

Schwerpunkt unserer Tätigkeit sind „detaillierte und gezielte Executive Search/Headhunting Dienstleistungen und Auswahl von qualifizierten Personal und Kandidaten für Managementpositionen“ für führende internationale Unternehmen.

We are focused on providing „detailed and targeted Executive Search/Headhunting services and selection of experts and candidates for managing positions” for leading international companies.
ID: 3325392  Datum zveřejnění: 2.3.2018