Vodič MKD

CARLOG s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP / ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda /brutto/ 900Eur / po skušobnej 3 mesačnej dobe - 1000Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (najmä BENELUX, Francúzsko, Nemecko/
- pracovne turnusy dohodou
4+1, 3+1, 6+2, 4+2

Vreckové po skúšobnej dobe / 3 mesiacoch / 10eur na deň
Mesačne bonusy podľa výkonu práce
Práca v zahraniči , ak je na SK štátný sviatok , všetko podľa zákona preplatené
Zabezpečíme zácvik vodiča ak je potrebné
Diety platené za každy deň (aj s cestou do práce , z práce/
Doprava mikrobusom až domov po návrate z turnusu,
Dodržiavanie legislatívy o organizácii pracovného času v doprave / AETR/
Seriozne jednanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii vodiča MKD
- tachografová karta vodiča - kvalifikačná karta vodiča - platné doklady, psychotesty a lekárska prehliadka - dodržiavanie predpisov - spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť - slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Dopravná firma zaoberajúca sa prepravou odpadu medzi krajinami
Belgicko + Nemecko+ Holandsko+Francúzsko+Luxemburg

facebook : Carlog s.r.o

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CARLOG s.r.o
Hraničná 18
82105 Bratislava
ID: 3412542   Datum zveřejnění: 6.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Základná mzda /brutto/ 900Eur / po skušobnej 3 mesačnej dobe - 1000Eur