Provozní elektrikář

CARMEUSE CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo práce
Mokrá-Horákov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádí údržbu zařízení –část elektro MaR i NN
- Je odpovědný za bezporuchový provoz zařízení elektro MaR
- Provádí mimořádné práce spojené s odstraněním havarijních stavů na provoze
- Provádí kontrolu požárních hlásičů v případě poplachu EPS na velíně
- Provádí pravidelné kontroly zařízení dle rozpisů a potřeb provozu MaR
- Provádí dílenské opravy zařízení MaR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Čtvrtletní osobní ohodnocení, dodatková mzda
- Příplatky vyplývající z kolektivní smlouvy
- Nadstandardní příspěvek na stravování
- Příspěvek při pracovních a životních jubileích
- Příspěvek na penzijní připojištění /kapitálové životní pojištění
- Péče o zdraví zaměstnanců

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Technické vzdělání- SOU
- Min. 1 rok praxe v oboru elektro
- Vyhláška 50 Sb, výrobní proces, legislativa
- Ochota pracovat na směny
- MS Excel- uživatelská úroveň
- Analytické myšlení, řešení problémů
- Flexibilita, týmovost, orientace na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

S více než 150-letými zkušenostmi je společnost Carmeuse předním výrobcem vysoce kalcitického a dolomitického vápna, vysokoprocentního vápence a mletého vápencového kameniva, které jsou důležitou součástí různých průmyslových procesů v oblasti ocelářství, energetiky, životního prostředí a stavebnictví.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3619089  Datum zveřejnění: 12.3.2019