Reagujte bez životopisu

Práca v Holandsku (balič / robotník)

Carriere

Miesto práce
Den Bosch, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
11,41 EUR/hod.Hourly wages: 21 years old €11,41 including 8,1% so 84ct ADV allowance (they always get this) and including 2% so 21 ct cool department allowance (which they DON’T receive in Jumbo Den Bosch because we don’t deliver temps on that department). 20 years old €9,11 including 8,1 ADV and 2% cool department > see more info above. 19 years old €6,82 including 8,1 ADV and 2% cool department > see more info above. Possible working overtime, standart hours worked per week possible from 32 to 45 hours is important whether you also work evening shift. This one is for example only: They work aprox 32 hours a week so they earn in a month : 21 years old €1460 20 years old €1166 19 years old €872 - Housing costs aprox €99 per week so €396 per month (company house) with water, electricity, heating, gas, internet. - Health care insurance costs aprox €27 per week so €108 per month (these pay back the Netherlands for everyone each year in tax return) - ET (extra terrestrial) regulations are obviously an option and are even advised by us. Furthermore, like we already spoke about the last weeks, for us it’s important that cdd: • Want to work in shifts (early, afternoon, night) • Available Monday to Sunday (work 4-5 days a week) • People with housing always go first on the planning • Are familiar with weekly and daily planning adjustments • Are familiar with working under pressure and norms, which is measured

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukame Vam pracu v skladoch potravin , robenie online objednavok v roznych oblastiach v Holandsku v najznamejsich firmach ako je Jumbo a Albert Heijn.
Sme Holandska firma s Holandskou zmluvou a vyhodami.
Hladame ordepickerov ludi ktory samostatne dokazu pracovat robit objednavky vo velkoskladoch. Praca je na tri zmeny s priplatkami.
Ak ovladate anglicky jazyk mate moznost pracovat v potravinarskych velkoskladoch ak neviete ziadny cudzy jazyk mate moznost pracovat v masovyrobe s masom balenie, prekladanie, nakladanie, rezanie, krajanie. Vzdy sa zameriavame na Vase skusenosti a znalosti cudzieho jazyka podla toho Vam vieme najst pracu. Ponukame pracu celorocne, vieme vybavit aj ubytovanie. VSETKO BEZ POPLATKOV!

Holandska zmluva, priplatky za poobednu,nocnu,vikendy,nadcasy podla zakona.
Vybavujeme kompletne pracovne papiere,byvanie,pracu,auto firemne. Vzrast platu podla Holandskych noriem kazdeho pol roka. Dovolenkove peniaze su samozrejmost a dalsie vyhody.

vyhodou su anglicky jazyk a vodicsky preukaz ale nieje nutnost

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Holandska pracovna agentura

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hollandska pracovna agentura ktora ponuka celorocnu pracu bez poplatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carriere
Slinge 143
3085ER Rotterdam
Holandsko

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4055214  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,41 EUR/hod.