Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Strojní konstruktér
Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:CAZER s.r.o., IČ 26857219
Pracoviště:Šlechtitelů 583/1, Holice, 779 00 Olomouc 9
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání VŠ, případně SŠ s praxí, samostatnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B, slušné vystupování při komunikaci se zákazníkem, možnost cestování po ČR (výjimečně po Evropě), dobrá pracovní morálka, bezúhonnost, znalosti technických norem ze strojírenství, invenční potenciál, kreativita. Jazyky - NJ středně pokročilý (komunikace slovem i písmem) - výhodou. Praxe: v objemovém modelování CAD (Solidedge - výhodou, Inventor); v konstrukci strojů z oblasti jemné mechaniky.
Nabízíme: Zajímavou a kreativní práci při výrobě jednoúčelových automatizačních linek v rodinné firmě, přátelský kolektiv, služební telefon, služební notebook, příjemné pracovní prostředí, pracoviště v Olomouci, PP na dobu určitou s možností prodloužení, příspěvky na závodní stravování, služební cesty podnikovým automobilem v rámci ČR (výjimečně Evropa).
Finanční ohodnocení: od 25 000,- Kč.
Pokud splňujete výše uvedené podmínky, neváhejte nám odeslat motivační dopis s přiloženým životopisem. Jestliže vyhodnotíme, že jste vhodný kandidát, velmi rádi si Vás pozveme na krátký pohovor spojený s vypracováním zkušebního úkolu se zadáním. Termín osobní schůzky Vám bude zavčas oznámen. Životopisy s motivačním dopisem prosím posílejte POUZE na následující kontakt: mpazderova@cazer.cz.
 
Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10950920731
 

ID: 2795236   Datum zveřejnění: 3.11.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.