Reagujte bez životopisu

Hľadáme murárov

CB agency, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 - 6 000 EUR/mesiacSplatnosť na etapy stavby (cca. 14/14dni). Odmena nad ramec mzdy možná pri rýchlom a kvalitnom zhotovení diela.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partie murárov pre dlhodobú spoluprácu na murovanie jednoduchých rodinných domov vo formáte 8x9m,9x9m,8x10m a podobne. Základová doska je vopred hotová. Muruje sa s porotherm tehly na maltu vo formate obvodove murivo 14cm široká a vnútorná priečka 9cm široká. Požadujeme skúsenosti, zodpovednosť.Jedná sa o A-čkovu firmu v oblasti stavebníctva. Vyžadujeme aby jeden s partie vedel komunikovať ANGLICKY. Kontaktovať iba ak ide o dlhodobý záujem. Cena práce - tehla 14cm-110€/m3, tehla 9cm-125€/m3. Vyplácanie na etapy výstavby domu. Podrobnosti cez telefon.

Informácie o výberovom konaní

Po telefonicko rozhovore potrebné zaslať referencie prác.
(tel. číslo pre overenie referencií). Práca je dlhodobá pre stabilné A-čkove firmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Dochvilnosť, serioznosť, kvalita a chuť pracovať.

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Centrum 1746/265
017 01 Považská Bystrica
ID: 3900427  Datum zveřejnění: 10.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac