Regionální projektový manažer - obchodní zástupce

CBS Nakladatelství s. r. o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsícTahle práce je placená na základě výkonu a je pouze v rukách regionálního projektového manažera. Neposkytujeme žádný fixní plat, což je záměr, aby se k nám nehlásili průměrní uchazeči. Těm nadprůměrným nevytváříme žádné maximální hranice výdělku a ti nejlepší vydělávají víc než náš ředitel.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CBS Nakladatelství spolupráci s Klubem českých turistů aktualizuje a vydává známé turistické mapy.

Do týmu Regionálních projektových manažerů hledáme talentované lidí, kteří chtějí spoluvytvářet edici legendárních turistických map spojených se značkou Klubu českých turistů, mají obchodní talent a touží po výzvách. Našim cílem je, aby turistické mapy poskytly ty nejaktuálnější informace, které turisti mohou potřebovat. Nejedná se o práci turistického značkaře, ale denně budete v terénu komunikovat se starosty, představiteli firem z oblasti cestovního ruchu, kteří mapu pomáhají aktualizovat a sami se v ní budou moci i propagovat.
Video o týmu Regionálních projektových manažerů najdete zde: www.youtube.com/watch?v=V4evyeHg8BQ

Záleží Vám na krajině, ve které žijete? Chcete být přínosem pro svůj region? Umíte najít příležitost i tam, kde by to ostatní vzdali? Spolupracujeme s Klubem českých turistů již několik let. Starají se o kartografickou správnost všech našich map a my provádíme aktualizaci turistických cílů s propagací partnerů, a tohle bude i Váš denní chleba.

Přidejte se k nám! Máme prostor pro nové lidi. Vaším úkolem bude vybrat jednotlivé potenciální partnery a dát jim možnost se zviditelnit v rámci regionálního projektu. Buďte součásti týmu progresivní společnosti a tvořte s námi!

Vaší náplní práce bude:
• vytvářet projekty v přiděleném regionu, obchodovat a tvořit obchodní vztahy se
zákazníky
• aktualizovat společně s partnery turistické mapy
• aktivně jednat se starosty obcí a měst, s řediteli firem, společností a škol
• zprostředkovávat propagaci a zviditelnění v regionu

Více o projektu: www.cbs-cesko.cz/turisticke-mapy-kct/

Zaměstnanecké výhody, benefity

• detailní úvodní zaškolení a neustálou podporu a pomoc obchodní ředitelky
• pravidelné tréningy a zajímavá školení
• turistické vědomosti o regionu
• přátelský tým pracovníků a vedení, panuje u nás bezvadná atmosféra
• volná organizace práce - můžete být svým pánem, plánovat si svůj čas
• podílet se na tvorbě produktů, které jsou užitečné
• týdenní výplaty provizí
• bonusy za rychlost, výjimečnou aktivitu, týmové bonusy

Předpokladem pro tuto práci je:
• vlastní automobil
• živnostenský list

Nejsou nutné žádné zkušenosti s prodejem, nebo s prací obchodního zástupce. Budoucího kolegu, který splňuje výše uvedené předpoklady vše naučíme a připravíme ho tak, aby byl úspěšný již od svých prvních pracovních dnů.

„Když je práce potěšením, je i život štěstím“ – Maxim Gorkij

Informace o náboru

• komunikační dovednost
• schopnost dotahovat věci do konce
• schopnost učit se a rozvíjet, cestovat
• vysoké pracovní nasazení a obchodní duch

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Prodej a obchod, Služby, Cestovní ruch, Média, reklama a PR, Vydavatelství

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CBS znamená Creative Business Studio a počátky naší práce sahají do roku 2003. Našim posláním je lidem zprostředkovat jedinečný pohled na českou krajinu způsobem, jakým ji zatím neznají. Tuto misi realizujeme prostřednictvím našich originálních produktů – ručně malovaných map, fotografických knih edice Česko z nebe a Čarovné Česko. Za ta léta tyto produkty dosáhly několik významných ocenění, prvenství a rekordů v České republice i v zahraničí. Intenzivně spolupracujeme i s Klubem českých turistů při vydávaní edice legendárních turistických map KČT. Naší vizí je, aby každý český region byl propagován tak originálně a nevšedně, jak jen to jde.
Více o naši práci na: www.cbs-cesko.cz

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4528220  Datum zveřejnění: 27.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc