Hotelový Animátor v Grécku a na Cypre

CC ANIMAWORK LTD

Miesto práce
Cyprus, Španielsko, Grécko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Jar, Leto 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 550 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť od skúseností v oblasti, znalosti jazykov a od počtu odpracovaných mesiacov (550€ - 1000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AnimaWork hľadá Animátorov na Letnú sezónu 2024

Pre partnerské hotely v Grécku, Španielsku a na Cypre, hľadáme animátorov so skúsenosťami ale aj bez.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví.
Leto pri mori, plné zábavy, tancovania, športov, spoznávania nových ľudí a nezabudnuteľných zážitkov.

Voľné pozície sú:

ANIMÁTOR V MINICLUBE
ŠPORTOVÝ ANIMÁTOR
FITNESS ANIMÁTOR
PIANO BAR
TANEČNÍK/CHOREOGRAF (ktorý by bol angažovaný aj počas denného programu)

- Atraktívne platové ohodnotenie
- Práca v 4* až 5*All Inclusive hoteloch
- Jedlo a nápoje zadarmo (plná penzia)
- Poistenie
- Ubytovanie (zadarmo v hoteli alebo v jeho blízkosti)
- Letenky (hradené po dokončení minimálne 4 mesiacov do 300eur)
- práca v medzinárodnom tíme pri mori
- nové kontakty
- zlepšenie jazykových znalostí
- asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám
-zašlite svoj životopis v anglickom jazyku
-Fotku tváre a celej postavy
- plus ak máte certifikáty v danej oblasti bude to len výhodou
na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- minimálny vek 18 rokov
- si občanom Európskej Únie
- si ochotný vycestovať do zahraničia na 3- 8 mesiacov
- Angličtina alebo iný cudzí jazyk
- chcieť pracovať v medzinárodnom tíme
- si rád v spoločnosti ľudí
- si tímový hráč

AnimaWork je spoločnosť zaoberajúca sa náborom, školením a poskytovaním pracovných príležitostí animátorom v turistickom sektore. Spoločnosť bola založená v roku 2007 a má dlhoročné skúsenosti v danej oblasti. Dávame mladým ľudom (animátorom) možnosti pracovať v lukratívnych zahraničných rezortoch v krajinách ako Grécko, Cyprus a Španielsko.

ID: 4734384  Datum zveřejnění: 7.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 550 EUR/mesiac