Specialista zákaznického centra

CCC Czech, s.r.o.

Místo práce
Českomoravská 2420/15a, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsícMěsíční prémie a další bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi značky Adidas, Nike, Salomon, Converse, Tommy Hilfiger, ecco, Geox, Guess, Calvin Klein, Desigual, Lacoste, CAT, Armani Jeans?
Tyto značky a mnoho dalších nabízí naše dceřiná společnost, internetový obchod eobuv.cz. Staňte se poradcem v zákaznickém centru!

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici v zákaznickém centru.

Práce bude bavit každého, komu dělá radost pomoc druhým a kontakt se zákazníky, a to ať už po telefonu, e-mailu nebo v chatovacím okénku.

Jestli zvládnete s úsměvem a vstřícností sobě vlastní poradit našim zákazníkům, zda si pořídit spíše botasky nebo sneakersy, z kolika barevných variant mohou vybírat nové lodičky, nebo jaký je postup při vrácení zboží, máte téměř vyhráno.

Důležité je ale také nenechat se rozhodit nestandardními požadavky, a s ledovým klidem zvládnout i náročnější zákazníky a reklamace zboží. Tempo bývá u nás většinou svižnější a práce je velmi pestrá, ale díky tomu pracovní dny utíkají jako voda.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kde jinde můžete celý den chatovat, telefonovat a objevovat nové módní trendy, a ještě jste za to placeni? :-)

Komu jde práce od ruky získává každý měsíc prémie ve výši až pětiny platu. Navíc našim zaměstnancům nabízíme i celou řadu benefitů, jako jsou stravenky, možnost dalšího vzdělávání, setkávání v rámci firemních akcí, nebo slevy na naše zboží.

Ačkoliv jsme nadnárodní společnost, atmosféra mezi kolegy a kolegyněmi je velmi přátelská a náš tým Eobuvi čítá pouhých 5 členů. Ostatně, pusťte si naše video a udělejte si dojem z centrály sami. :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CCC patří mezi top dynamické fashion značky v oblasti retailu. Přes 90 našich prodejen po celé ČR nelze přehlédnout a stále je zdokonalujeme, rozvíjíme a přizpůsobujeme novým očekáváním zákazníku. Na prodejny CCC narazíte také ve světě, a to v dalších 22 státech Evropy i Blízkého východu, kde tvoří dohromady síť více než 1200 prodejen.
Více informaci o naší společnosti a sortimentu najdete na:

www.ccc.eu/cz
www.facebook.com/cccboty

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

CCC CZECH, s.r.o.
Českomoravská 2420/15
190 93 Praha 9
http://www.ccc.eu
ID: 3698376  Datum zveřejnění: 19.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 28 000 Kč/měsícMěsíční prémie a další bonusy