Služby zákazníkům v českém jazyce (100% práce z domova)

CCPORTER

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stručný popis:
• Telefonický zákaznický servis a prodej produktů na českém trhu
• Udržování pozitivního vztahu se zákazníky a péče o spokojenost zákazníků
• Potvrzování objednávek zákazníků a navyšování prodejů
• Spolupráce s týmem Back Office na řešení problémů se zákazníky
Požadujeme:
• Jazyk český (rodilý mluvčí)
• Interpersonální komunikace na vysoké úrovni
• Zápal a energie v rozhovorech s klienty
• Pracovní nasazení minimálně 35 hodin týdně
• Zkušenosti s prodejem jsou výhodou
Nabízíme:

• Základní hrubá mzda za každou odpracovanou hodinu + vysoké provize z prodeje (šance na zdvojnásobení nebo ztrojnásobení platu)
• Pohodlná práce z domova
• Vyšleme pracovní vybavení – notebook a sluchátka na vaší adresu
• Flexibilní pracovní doba (minimálně 35 hodin týdně od 8:00 do 19:00)
• Odborné školení a podpora v každé pracovní fázi
• Příležitost pro rozvoj a společné vytváření nových pracovních standardů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Sales

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Sales

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Looking for an exciting career opportunity in Sales? If yes, you have come to the right place!

CCPORTER is a Polish company operating globally. We are based in the vibrant city of Warsaw with operation in 20 countries. We provide professional services for companies in the field of business development, enabling the combination of various outsourcing services.

Why consider a #dreamjob with CCPORTER ?

1. With us, you will have the opportunity to develop your sales and language skills and work in an international environment.

2. We offer flexible forms of cooperation and places. Our company is based in Warsaw but you can join us from the comfort of your home!

3. We deliver a personal computer and headphones to your home.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4106616  Datum zveřejnění: 22.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc