Zdravotní (studijní) sestra

CCR Prague s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 174, Praha 3, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výdej a aplikace studijní medikace (injekce, tablety, pera), IVRS, edukace pacientů.
Výhledově obsluha kostního denzitometru, měření ABI, EKG, odběry krve, případně administrativní výpomoc jako studijní asistentka/recepční.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené, denní pracovní doba bez služeb, dobrá dostupnost MHD.

Informace o náboru

Hledáme sestřičku na částečný úvazek, 4 až 5 hodin denně, výhledově plný pracovní úvazek. Práce v menším kolektivu, pracoviště je dobře dostupné městskou dopravou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, preciznost a kladný vztah k práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CCR je nestátní a nesmluvní zdravotnické zařízení se zaměřením na provádění klinických hodnocení fáze II a III.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3
ID: 1114786   Datum zveřejnění: 18.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou