50 000 - 80 000 CZK

Lékař

CCR Prague s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 174, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nestátní zdravotnické zařízení CCR Prague s. r. o., zaměřené na provádění klinických hodnocení, hledá lékaře pro pracoviště v Praze 3. Na 0,4 až 0,8 pracovního úvazku, denní pracovní doba bez služeb. Očekáváme pečlivost, spolehlivost, mírně pokročilou angličtinu. Klinická praxe a atestace výhodou. Kontakt: 605 227 450, [email protected]

Informace o mzde

dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, stravenky, výuka angličtiny, dobrá dostupnost pracoviště.
Případné benefity (mobilní telefon, služební automobil, příspěvek na bydlení,...) budou konzultovány na osobním pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

interna, revmatologie, neurologie, dermatologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Klinická praxe, atestace, zkušenost s klin. hodnocením výhodou, pečlivost, spolehlivost, středně pokročilá angličtina.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CCR je nestátní a nesmluvní zdravotnické zařízení se zaměřením na provádění klinických hodnocení fáze II a III.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Vinohradská 1597/174
130 00 Praha 3

Kontakt

ID: 1498308   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou