Technický zástupce

ČD - Telematika a.s.

Místo práce
Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší pracovní náplní bude:

  • zpracovávat nabídky a zajišťovat zpracování kalkulací a technického řešení lokálních projektů
  • realizovat projekty - zajišťovat příjem a realizaci zakázek, zpracovávat souhrnná vyjádření k projektovým dokumentacím
  • dávat návrhy na změny řešení na stavbách v zájmu investora
  • provádět technické prohlídky na nově budovaných technologiích
  • evidovat dokumenty ke stavbám -dokumentace staveb, vyjádření, protokoly z přejímek
  • koordinovat účast a účastnit se místních šetření a řešení projektů s místním dopadem, které se dotýkají servisních činností či provozu zařízení telekomunikační infrastruktury
  • provádět technický dozor na stavbách
  • přebírat od zákazníka technologie do služby servisu a údržby
  • podílet se na zajištění a organizaci výlukové činnosti telekomunikačního zařízení

Budeme od Vás požadovat:

  • vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
  • min. 2 roky praxe na železnici v některém z oborů sdělovací, zabezpečovací technika (servis, údržba, výstavba)
  • znalost stavebního zákona a projekční činnosti
  • organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ochotu k práci v terénu, aktivní přístup, spolehlivost
  • osvědčení Vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 8, náklady na zkoušku plně hradíme, min. § 6
  • řidičské oprávnění skupiny B

Jako náš nový kolega získáte:

  • prohloubení zkušeností se stavbami v drážním prostředí
  • jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání - 70% našich kolegů u nás pracuje více než 10 let
  • work life balance: 7 z 10 našich zaměstnanců potvrdilo, že rovnováha mezi soukromým a pracovním životem je u nás skutečností (Aon Best Employers 2018)
  • vstřícný tým kolegů a příjemné pracovní prostředí
  • další vzdělávání a rozvoj v oboru
  • širokou nabídku benefitů v rámci benefitní cafeterie – (stravenky v hodnotě 100 Kč za 35 Kč, levné mobilní volání pro celou rodinu, příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory, poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně)
  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších výhod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČD - Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost. Od svého založení v roce 1994 si za dobu více než 20 let působení na českém ICT trhu, vybudovala pozici jednoho z největších dodavatelů velkoobchodních telekomunikačních služeb. ČD - Telematika je stabilní společností s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci staví své úspěchy.
ID: 3716319  Datum zveřejnění: 15.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.