Telekomunikační technik (ČR)

ČD - Telematika a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako náš nový kolega získáte:
  • jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání - 70% našich kolegů u nás pracuje více než 10 let
  • povinná profesní školení, která plně hradíme, nabídku interního vzdělávání
  • pravidelnou a předem naplánovanou pracovní dobu 6:00 - 14:00 hod., zkrácenou na 37,5 hod. týdně
  • pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou
  • očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma
  • stravenky v hodnotě 100 Kč a levné mobilní volání pro celou rodinu
  • příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory
  • poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně
  • 5 týdnů dovolené

Vaší pracovní náplní bude:
  • samostatně zajišťovat údržbu, opravy a výstavbu telekomunikačních a datových zařízení
  • lokalizovat a odstraňovat jejich závady nezjistitelné diagnostikou

Budeme od vás požadovat:
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
  • osvědčení Vyhlášky č. 50/1978 Sb., min § 6
  • znalost IP přenosových technologií výhodou
  • základní znalost práce na PC – e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel, občasná tvorba jednoduchých textů v MS Word (případně vás naučíme)

ČD - Telematika je dobrým zaměstnavatelem, 40% našich nováčků k nám přichází pracovat na základě doporučení stávajících zaměstnanců. Ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČD - Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost. Od svého založení v roce 1994 si za dobu více než 20 let působení na českém ICT trhu, vybudovala pozici jednoho z největších dodavatelů velkoobchodních telekomunikačních služeb. ČD - Telematika je stabilní společností s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci staví své úspěchy.
ID: 3780395  Datum zveřejnění: 7.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.