Marketing & PR Specialist SK

Čedok a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cestovná kancelária Čedok a.s. hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu na pracovnej pozícii - MARKETING & PR SPECIALIST SK

Hľadáme nadšeného kolegu, pre ktorého bude motiváciou stať sa súčasťou kreatívneho a moderného marketingového tímu cestovnej kancelárie Čedok a podieľať sa na rozvoji silnej a stabilnej spoločnosti.

Čo budete mať v Čedoku na starosti?

  • Príprava podkladov pre letáky, vizuálnu prezentáciu spoločnosti na webe a v ďalších komunikačných kanáloch cestovnej kancelárie
  • Vymýšľať a podieľať sa na príprave marketingových kampaní pre Slovensko
  • V spolupráci s grafikom sa podieľať na vytváraní newsletterov
  • Spolupracovať s online marketingom pri príprave grafických podkladov pre kampane v online prostredí
  • Zabezpečenie vizuálov pre externých partnerov a inzerciu
  • Koordinácia vybraných PR aktivít a pomoc pri budovaní značky Čedok
  • Aktívne vyhľadávanie potenciálnych marketingových a PR možností na SK trhu

Koho hľadáme:

Profesionála, ktorý:

  • Má minimálne 3-ročnú skúsenosť na podobnej pozícii v odbore marketing alebo PR
  • Má výborné komunikačné schopnosti a cit pre grafiku
  • Pozná slovenský mediálny trh a základy práce v PR (písanie a korektúra textov, copywriting a media relations), skúsenosť s influencer marketingom na Slovensku výhodou
  • Dokáže profesionálne pracovať v slovenskom jazyku, dorozumie sa aj anglicky, znalosť českého jazyka veľkou výhodou
  • Je samostatný, precízny, dodržiava termíny a zodpovedný prístup je pre neho denný chlieb
  • Užívateľsky veľmi dobre ovláda MS Office, ďalšie nástroje oceníme
  • Kolegyňu alebo kolegu, čo miluje cestovanie a do nášho československého tímu perfektne zapadne

Čo ponúkame:

  • Zázemie silnej českej cestovnej kancelárie, ktorá nastavuje trendy v cestovaní
  • Možnosť seberealizácie, kreatívnej samostatnej práce a vzdelávanie v odbore marketing a komunikácia
  • Atraktívnu prácu v cestovnom ruchu, ktorá vás rozhodne nebude nudiť
  • Profesionálny tím s priateľskou atmosférou
  • Atraktívne odmeňovanie a zamestnanecké benefity - napr. KPI, paušál na stravovanie, 25 dní dovolenky pre všetkých, zľavy na zájazdy pre zamestnancov, sick day,

Nástup

: ihneď alebo podľa dohody

Pracovisko

: Bratislava

Mobilný telefón
Príspevok na dovolenku
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
13. plat
Dovolenka 5 týždňov
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

nejstarší česká cestovní kancelář(založena r. 1920), která poskytuje všechny služby v oblasti cestovního ruchu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4532936  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac