Reagujte bez životopisu

Prodejce zájezdů - Trnava

Čedok a.s.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čedok a.s.
Přidejte se k nám a staňte se prodejcem zájezdů v cestovní kanceláři s nejdelší tradicí na trhu v České republice.

PRODEJCE ZÁJEZDŮ PRO POBOČKU V TRNAVĚ

Obsah práce:

  • Osobní a telefonický kontakt s klienty - prodej atraktivních zahraničních a tuzemských zájezdů a dalších služeb cestovního ruchu
  • Provádění rezervací zájezdů a služeb v interním rezervačním systému
  • Příprava a provádění odbavení zákazníků
  • Zajištění co nejlepšího profesionálního zákaznického servisu
  • Obchodní zúčtování prodaných zájezdů a služeb

Požadujeme:

  • Odborné komunikační schopnosti, příjemné profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • SŠ vzdělání, obor - cestovní ruch předností a výhodou
  • Praxe v prodeji zájezdů podmínkou
  • Znalost AJ (SK samozřejmostí)
  • Znalost práce na PC
  • Geografické znalosti

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Profesionální tým a přátelskou atmosféru
  • Možnost cestovat na studijní cesty. Poznejte destinace, které pak můžete z vlastní zkušenosti klientům nabídnout
  • Mzda motivující dle výkonu bez omezení horní hranice, záleží jen na Vás
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu

Nástup: dle dohody

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na dovolenku
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Dovolenka 5 týždňov
13. plat
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

nejstarší česká cestovní kancelář(založena r. 1920), která poskytuje všechny služby v oblasti cestovního ruchu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4588159  Datum zveřejnění: 26.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac