Reagujte bez životopisu

Manažer pro Slovenské provizní prodejce

Čedok a.s.

Slovensko Delicatessen, Avenida Plaza del Sol, Ciudad del Sol, Zapopan, Jalisco, Mexiko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného a motivovaného MANAŽERA PROVIZNÍCH PRODEJCŮ do naší cestovní kanceláře! Pokud máte zájem o obchodní vztahy na německých trzích, sjednávat smlouvy a poskytovat podporu ohledně našich produktů a rezervačního systému, hledáme právě Vás.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obchodem i na zahraničních trzích
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost komunikovat v angličtině, němčina na komunikační úrovni výhodou
  • Skvělé organizační schopnosti a samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Dobré porozumění cestovního ruchu a turistických služeb
  • Radost ze strávené doby na cestách - aktivního řidiče

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v dynamickém prostředí cestovní kanceláře
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Podporu a školení pro efektivní práci s našimi partnery
  • Příležitost rozšířit se v oblasti cestovního ruchu a obchodu
  • Zázemí perspektivní a silné značky Čedoku, který nastavuje trendy v cestování a je na trhu už 103 let
  • Profesionální tým s přátelskou atmosférou
  • Atraktivní odměňování a zaměstnanecké benefity - např. 25 dní dovolené, slevy na zájezdy pro zaměstnance, sick day, cafeteria, multisport karta, aj.

Pokud jste aktuální, komunikativní a rádi podporujete ostatní v jejich obchodních aktivitách, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis ještě dnes! Těšíme se na naši spolupráci!

Nástup: dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Účast na zahraničních konferencích
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejstarší (založena r. 1920) česká cestovní kancelář, vstupující opět na Slovenský trh, která poskytuje všechny služby v oblasti cestovního ruchu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Pohořálková
Tel.: +420221447379
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4830655  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc