Reagujte bez životopisu

Predajca zájezdů - Prešov

Čedok a.s.

Miesto práce
Prešov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a staňte sa predajcom zájazdov v cestovnej kancelárii s najdlhšou tradíciou na trhu v Českej republike aj Slovenskej republike.

PREDAJCA ZÁJAZDOV NA POBOČKU V PREŠOVĚ

Obsah práce:

  • Osobný a telefonický kontakt s klientmi - predaj atraktívnych zahraničných a tuzemských zájazdov a ďalších služieb cestovného ruchu
  • Vykonávanie rezervácií zájazdov a služieb v internom rezervačnom systéme
  • Príprava a vykonávanie odbavenia zákazníkov
  • Zaistenie čo najlepšieho profesionálneho zákazníckeho servisu
  • Obchodné zúčtovanie predaných zájazdov a služieb

Požadujeme:

  • Odborné komunikačné schopnosti, príjemné profesionálne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • SŠ vzdelanie, odbor - cestovný ruch prednosťou a výhodou
  • Prax v predaji zájazdov podmienkou
  • Znalosť AJ (SK samozrejmosťou)
  • Znalosť práce na PC
  • Geografické znalosti

Ponúkame:

  • Zázemie perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • Profesionálny tím a priateľskú atmosféru
  • Možnosť cestovať na študijné cesty. Spoznajte destinácie, ktoré potom môžete z vlastnej skúsenosti klientom ponúknuť
  • Mzda motivujúca podľa výkonu bez obmedzenia hornej hranice, záleží len na Vás, minimálna mzda je 900 EUR
  • Moderné pracovné prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu

Nástup: 1.9.2024

Miesto výkonu práce: Prešov

Zahraničné pracovné cesty
Príspevok na dovolenku
Provízie z predaja
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Pracovné oblečenie
Zdravotné voľno
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

nejstarší česká cestovní kancelář(založena r. 1920), která poskytuje všechny služby v oblasti cestovního ruchu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kateřina Pohořálková
Tel.: +420221447379
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4855342  Datum zveřejnění: 14.6.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac