Reagujte bez životopisu

Operátorka zpracování zboží

Cehia PA s.r.o.

Místo práce
Plzeň-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 17 600 Kč/měsíc> po zkušební době 130,- Kč čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pracovník na pozici Operátora vykonává nenáročnou činnost, jejímž cílem je vybalit doručené zásilky, posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, menší elektronikou, atd., případně odstranit drobné závady, zboží zabalit a připravit pro expedici k zákaznickým firmám.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• V rámci rozvojových plánů firmy budete mít možnost uplatnění na dalších pozicích.
• Možnost firemní dopravy z vybraných směrů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Zpracování zásilek s textilním zbožím a obuví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

psaní na PC - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Nepotřebujeme žádné speciální znalosti a dovednosti, práce s PC je dnes standardem.
• Stačí nám spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek a dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje.
• Důležitá je také schopnost naučit se cca. 60 německých slov (barvy, oblečení).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3995493  Datum zveřejnění: 4.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 600 Kč/měsíc